reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Czarna 72 $ to dużo czy mało nie chodzi mi w przeliczeniu na złotówki bo to kokosy ale na realia amerykańskie, bo nie mam żadnego porównania. Producenci ubrań ciążowych i dziecięcych często zdzierają kasę bo wychodzą z założenia, że kobieta pod wpływem hormonów wyda każdą kasę:szok: o ile oczywiście ją ma. Ja sama nic nie kupiłam w tym sklepie chociaż się zastanawiam nad jakąś elegancką bluzką w sumie bo czeka nas duża rodzinna impreza, potem najwyżej bym na allegro opchnęła. Pozostałe ciuchy mam po szwagierce w Portugalii kupowała, ale gatunek nie do pobicia, ona dwie ciąże nosiła i ja jedną, teraz będzie druga a potem jeszcze dalej oddam bo "warsztat" zamykamy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarna 72 $ to dużo czy mało nie chodzi mi w przeliczeniu na złotówki bo to kokosy ale na realia amerykańskie, bo nie mam żadnego porównania. Producenci ubrań ciążowych i dziecięcych często zdzierają kasę bo wychodzą z założenia, że kobieta pod wpływem hormonów wyda każdą kasę:szok: o ile oczywiście ją ma. Ja sama nic nie kupiłam w tym sklepie chociaż się zastanawiam nad jakąś elegancką bluzką w sumie bo czeka nas duża rodzinna impreza, potem najwyżej bym na allegro opchnęła. Pozostałe ciuchy mam po szwagierce w Portugalii kupowała, ale gatunek nie do pobicia, ona dwie ciąże nosiła i ja jedną, teraz będzie druga a potem jeszcze dalej oddam bo "warsztat" zamykamy.

Wiesz co czy duzo hmm powiem tak zarobisz te 72$ w 2.5h pracy tzn mowie o mezczyznie ktory ma juz jakas wypracowana pozycje w firmie albo dobra stawke po znajomosci. Takze nie szkoda wydac 72$ na buty czy 200$ na torbe no ale na bluzke na jeden sezon to tak srednio :)
 
ja mam zamiar przepykac ciaze w leginsach,getrach,spodnie dresowe w domu to mus ,w dzinsy narazie sie jeszcze mieszcze typowo ciazowych nie chce kupowac . ja juz wiem ze tym razem z wyprawka i gadzetami dla Kropka swirowac nie bede tak jak podczas pierwszej ciazy :tak:
 
Ja już nie dopinam się w swoje dżinsy.
Używam gumki-recepturki :D

A moje pierwsze zakupy dla maluszka planuję zrobić po 12tc.
Kupię zestaw Minky - kocyk i poduszkę.
I tak się zacznie moje gromadzenie wyprawki :)
 
tez slyszalam o happymum podobno fajne, ale poprzednia ciaze przechodzilam w ciuchach z h&m i nie narzekam :) wiec teraz raczej zrobie to samo, po porodzie i tak nie moglam patrzec juz na ubrania ciazowe, wiec wszystkie poszly w kosz ;)
 
ja w tej ciąży szaleć z zakupami nie będę, bo wszystko raczej mam, najwyżej pare ciuchów dla mnie, dla dzidzi jak cos kupię to raczę dla swojej przyjemności niż z potrzeby:)

Co myślicie o kupowaniu używanych ciuszków dla malutkich dzieci? Bo ja będąc w ciąży z synem uwielbiałam szperać w różnych second-handach, połowę jego niemowlęcej garderoby tak skompletowałam:) A jakościowo były super:)
 
Ja czekam na poznanie plci :) jak bedzie chlopiec to bede musiala sprzedac wszystko po corci a mam naodkladane baaardzo duzo i to same najlepsze ciuszki i wtedy rusze na zakupy dla synka a jak bedzie dzieczynka to wiekszosc mam.

Co do ubranek uzywanych ja jestem jak najbardziej za :) u mnie znalazlam fajne miejsce gdzie mozna kupic ubranka po 1-2$ i w super stanie i bardzo dobrych firm tyle ze pierwsze co piore i susze w suszarce gazowej w wysokiej temp.
Jedynie co to przeciwniczka jestem butow uzywanych nawet po rodzenstwie. Kazde dziecko wg mnie powinno miec swoje nowe butki (takie ktore huz chodzi oczywiscie :)
 
Co do zakupow to powiem Wam, ze moze za szybko ale mam juz lozeczko kupione bo okazja na allegro za 30 zl sie trafilo i tak wozek juz tez mam bo jakis pan się oglaszal i oddal nam swoj wozek wiec teraz tylko jakies uniseksy jako ubrabka i jakies kosmetyczne sprawy i polmetek bedzie za nami :)
 
reklama
ja odwrotnie dla chłopca full service i jeszcze więcej dla dziewczynki nic, tzn część sie nada w tą stronę łatwiej niż odwrotnie, bo chłopiec po dziewczynce sukienki nie ubierze, ale dziewczynka po chłopcu jakieś dresiki czy spodenki błękitne czemu nie. Buciki tez jestem za tym że każde dziecko powinno mieć swoje ale młodszemu daje do zatrzaskania buciki po starszym jak do piaskownicy idą bo takie buty już potem do niczego innego się nie nadają, starszy ma zawsze jedną parę tanich lekkich butów do piachu bo dłużej niż dwa miesiące nie da rady, w sezonie z trzy razu kupuje mu takie buty do zniszczenia na maks.

Przy okazji szukałam stanika na allegro i znalazłam fajnego sprzedawcę oprócz staników ma inne fajne rzeczy ale staniki niektóre boskie i są duże a takich potzrebuję:-)
Przedmioty użytkownika gregcom - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry