reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Ostatnia edycja:
reklama
no słyszałam już właśnie o tych kosmetykach ja chce emolium w aptece zakupić dla synka :) Bardzo chwalone przez matki w moim otoczeniu :D

Mój maz tego używa na alergie skórna i bardzo chwali, położna tez polecała i dała nam masę próbek.

W ogole mam tyle próbek ze szkoły rodzenia, ze mogłabym nic nie kupować [emoji12] ale zostawię je sobie chyba na akcje wyjazdowe do rodziców czy cos, zeby nie ciagnąć wtedy całych opakowań


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

No nareszcie :D a myślałam, że taka duża firma nie do ruszenia.

Ja bardzo polecam do kąpieli łyżeczka oleju kokosowego nierafinowanego. Pięknie nawilża i uelastycznia skórę, no i jest 100% naturalny. Nawet nie ma.potrzeby potem smarować. A jak się bardzo chce to olej ze słodkich migdałów nierafinowany. Można dodać kilka kropli ulubionego olejku eterycznego i mamy super zdrową oliwkę, która nie zatyka porów i nie zostawia na skórze tłustego filmu. Wszelkie oliwki i emolienty to pochodne ropy naftowej. Po co takie cuda stosować na delikatną skórę noworodka? Co innego jak maluch ma problemy skórne, AZS czy inne alergie. Dla zdrowego dziecka lepiej jak najmniej udziwnień.
Ja bym na 50cm nie kupowała. W razie wu ktoś Wam dokupi, pełno tego w Smyku i H&M. Przy starszej córce 56 jako najmniejsze wystarczyły (urodziła się 55cm długa), przy młodszej szwagierka przywiozła mi do domu parę ciuszków z H&M na 50cm bo młoda taka właśnie się urodziła. Nie był to żaden problem.
 
Ja też mam najmniejsze 56 i trochę się boję, że za dużo kupiłam tych na 56. Teraz tylko 62 i więcej kupuję. Ja jestem raczej przeciętnego wzrostu 165, a mój 185. W rodzinach też nie mamy za bardzo wysokich osób, więc mam nadzieję, że chociaż parę ubranek wykorzystam.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie podobnie, ja 165 a maz 188. Nasze dzieciaki 56 i 57 cm, wiec do maluchow nie nalezaly, w ubfankach na 56 to pochodzily tyle co nic.. My dla Szymka kupilismy na 62 i 68, mamy pare 56 po dziewczynach co bylo, a jakbym urodzila wczesniej to sa sklepy, bede w szpitalu to maz kupi, wypierze i przywiezie. Nie widze problemu [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noo czas najwyższy! !!!

Dziewczyny polecam bloga srokao.

Ja pewnie znowu hippa będę używać plus olej koko

cb7wugpju04jz4q8.png
 
I jak dziewczyny?? Byłyście w Lidlu na łowach??
Ja się spóźniłam trochę - byłam 8:20 i jak już parkowałam pod sklepem to się domyślałam jak to w środku będzie wyglądać (prawie nie było gdzie zaparkować) a mianowicie jak na słynnych filmikach z wyprzedaży crosc'ow mniej więcej;) hehe mało co w koszykach zostało a ludzie mieli po milion kompletów w wózkach i liczyli - to na zimę, to na lato, hehe...
Suma, sumarum udało się z resztek znaleźć jeden komplet bodziaków 50/56, jeden 62/68, bluzeczkę 50/56, pajaca 50/56, rajstopki i śliczny sweterek 62/68 - wybór już był żaden, co prawda większość ludzi ładowało do koszyków co im wpadło w ręce, później odkładali ale nie chciało mi się tam pół dnia spędzić jak sęp i czatować to może uda mi się jeszcze złapać....

aaa i bawełna rzeczywiście fajna!!
 
reklama
I jak dziewczyny?? Byłyście w Lidlu na łowach??
Ja się spóźniłam trochę - byłą 8:20 i jak już parkowałam pod sklepem to się domyślałam jak to w środku będzie wyglądać (prawie nie było gdzie zaparkować) a mianowicie jak na słynnych filmikach z wyprzedaży crosc'ow mniej więcej;) hehe mało co w koszykach zostało a ludzie mieli po milion kompletów w wózkach i liczyli - to na zimę, to na lato, hehe...
Suma, sumarum udało się z resztek znaleźć jedn komplet bodziaków 50/56, jeden 62/68, bluzeczkę 50/56, pajaca 50/56, rajstopki i śliczny sweterek 62/68 - wybór już był żaden, co prawda większość ludzi ładowałado koszyków co i wpadło w ręce, później odkładali ale nie chciał mi się tam pół dnia spędzić jak sęp i czatować to może uda mi się jeszcze złapać....

aaa i bawełna rzeczywiście fajna!!
Ja jeszcze nie byłam, ale i tak podjadę może coś upoluję:)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry