reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

aaa i tak zaczęłam podczytywać co tu u Was się dzieje w temacie wyprawkowym i w lekkie przerażenie wpadam bo ja jeszcze nic nie kupiłam. Większość rzeczy oczywiście mam po starszej córce ale nawet nie wyjęte z kartonów....
Kochana ja prawie też nic nie mam, oprócz mebelek dla małego bo ostatnio byliśmy w ikei ale jeszcze zapakowane w kartonie i tak naprawdę hmm jakieś dresiki 2 pary body 2 pary skarpetki i chyba wszystko a i teraz taka karuzele zamówiłam małemu bo taka laska szyje filcowe są cudowne a zamówiłam szybciej bo nie wiem jak tam ona z pracą się wyrabia :) więc i tak masz kochana już sporo że masz coś po starszej córci :)
 
reklama
Kochana ja prawie też nic nie mam, oprócz mebelek dla małego bo ostatnio byliśmy w ikei ale jeszcze zapakowane w kartonie i tak naprawdę hmm jakieś dresiki 2 pary body 2 pary skarpetki i chyba wszystko a i teraz taka karuzele zamówiłam małemu bo taka laska szyje filcowe są cudowne a zamówiłam szybciej bo nie wiem jak tam ona z pracą się wyrabia :) więc i tak masz kochana już sporo że masz coś po starszej córci :)

To już zawsze coś:) Grunt to wiedzieć co potrzeba. Ja zrobię jakąś listę rzeczy które muszę dokupić bo inaczej nie ogarnę.
 
1472134798-05unle.jpeg


A u nas kolejna dostawa z HM:)
Skorzystałam na maxa z wyprzedaży i mamy kolejne portki na przyszłe lato;)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Ja mam listę i wszystko sobie zaznaczalam dzięki temu się nie pogubilam i nie kupiłam za dużo no ale zobaczymy jak to będzie bo teraz mnie koleżanka i kuzynka nastraszyly, że powinnam mieć ubranka najmniejsze na 52cm ... A u mnie wszystko od 56 ale stwierdziłam, że zaczekam mama mówiła, że my się dość długie urodzilysmy w razie czego mama mi do szpitala podrzucić mniejsze ubranka
 
Ja mam listę i wszystko sobie zaznaczalam dzięki temu się nie pogubilam i nie kupiłam za dużo no ale zobaczymy jak to będzie bo teraz mnie koleżanka i kuzynka nastraszyly, że powinnam mieć ubranka najmniejsze na 52cm ... A u mnie wszystko od 56 ale stwierdziłam, że zaczekam mama mówiła, że my się dość długie urodzilysmy w razie czego mama mi do szpitala podrzucić mniejsze ubranka
ja mam na 56 najmniejsze. wiekszosc dziewczyn radzi mniejszych nie kupowac.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
ja mam na 56 najmniejsze. wiekszosc dziewczyn radzi mniejszych nie kupowac.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja też mam najmniejsze 56 i trochę się boję, że za dużo kupiłam tych na 56. Teraz tylko 62 i więcej kupuję. Ja jestem raczej przeciętnego wzrostu 165, a mój 185. W rodzinach też nie mamy za bardzo wysokich osób, więc mam nadzieję, że chociaż parę ubranek wykorzystam.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry