reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

a co w srodek? bo tez chce uszyc.. tzn. mamusia moja dostaja juz zlecenie ale mi sie wydaje ze w srodku jakas watolina jest jeszcze czy jakies inne ocieplenie?

czemu? czy sa jakies przeciwskazania tego materialu czy tylko to twoje osobiste antypatie? poci sie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Watoline tak :)

Ja Kindzie rozumiem bo sama nie lubię spać pod sztucznym. Ale bawełna z jednej strony mnie satysfakcjonuje :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Lenam77 śliczna kolyska. Też zastanawiałam się nad kupnem kolyski, ale trafiło mi się lozeczko tanio i ładne więc już nie wybrzydzalam :) problem znów mam z materacem ponieważ do łóżeczka dołączony był używany sprężynowy z Ikei vyssa czy jakoś tak. Podobno dziecko malo co spało na nim Ale chyba jednak kupię nowy, tylko jaki jest najlepszy i niedrogi? o ile takie połączenie jest mozliwe
jesli dobrze zrozumialam tani i niedrogi (ok. 60 zl) jest lateksowy. podobno nawet polecany.
dlaczego to takie wazne zeby byl nowy materac? tez wlasnie mialam kupic uzywane ale podobno malo z tym samy sprezynowym materacem z ikea. chciala je postawic u mojej mamy i uzywac tylko czasami. podobno ten materac ma pokrowiec zdejmowany ktory da sie uprac to przemawia do mnie ze wydawaloby sie ze bedzie wyczyszczony po tym wczesniejszym dziecku. czy jednak musi byc nowy?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
sorry ze mnoze watki ale juz dluzszy czas sie zastanawiam: baza izofix wam sie sprawdzila czy nie? czy warto kupic do pierwszego fotelika? czy moze bardziej oplaca sie do kolejnego? bo to chyba nie pasuje potem?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Hmm sama już nie wiem czy musi byc.:laugh2: Ale kiedys czytalam, nie wiem czy nie Was kiedys, ze materac się odksztalca i przybiera jakby formę poprzedniego dziecka? :baffled: nie wiem juz sama. :no: choc ten wydaje mi sie wygladac naprawde dobrze
 
a co w srodek? bo tez chce uszyc.. tzn. mamusia moja dostaja juz zlecenie ale mi sie wydaje ze w srodku jakas watolina jest jeszcze czy jakies inne ocieplenie?

czemu? czy sa jakies przeciwskazania tego materialu czy tylko to twoje osobiste antypatie? poci sie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Watolina do srodka. Sa o roznych gramaturach, ja wybralam taka w miare cieniutka bo mi glownie chodzi o to zeby to byl bardziej kocyk niz kolderka ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
sorry ze mnoze watki ale juz dluzszy czas sie zastanawiam: baza izofix wam sie sprawdzila czy nie? czy warto kupic do pierwszego fotelika? czy moze bardziej oplaca sie do kolejnego? bo to chyba nie pasuje potem?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Grama mi się wydawało, że to taki must have jeżeli chcesz zabezpieczyć Małą w 100% w razie kolizji/wypadku. Same pasy chyba nie są w stanie utrzymać fotelika na siedzeniu. Moja siostra używała do 1 fotelika ok 1,5 roku takiej bazy, więc całkiem sporo. Ale niech się doświadczone mamy jeszcze wypowiedzą :)
 
Grama mi się wydawało, że to taki must have jeżeli chcesz zabezpieczyć Małą w 100% w razie kolizji/wypadku. Same pasy chyba nie są w stanie utrzymać fotelika na siedzeniu. Moja siostra używała do 1 fotelika ok 1,5 roku takiej bazy, więc całkiem sporo. Ale niech się doświadczone mamy jeszcze wypowiedzą :)
Jak auto ma isofix to jak najbardziej bazę warto kupić.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Grama mi się wydawało, że to taki must have jeżeli chcesz zabezpieczyć Małą w 100% w razie kolizji/wypadku. Same pasy chyba nie są w stanie utrzymać fotelika na siedzeniu. Moja siostra używała do 1 fotelika ok 1,5 roku takiej bazy, więc całkiem sporo. Ale niech się doświadczone mamy jeszcze wypowiedzą :)

Miało fotelik 0-18 kg czy jak?? 1,5 roczne dziecko to z fotelika 0-13kg chyba cała głowa już wystaje czy się mylę??? bo moją to przesadzałam jak około 9 kg miała bo już za długa była.
Ja już się wypowiedziałam na ogólnym teraz w tym temacie ale jest jeszcze jedno rozwiązanie - baza family fix z maxi cosi - koleżanka ma i zarówno pasować jej 0-13 jak i 9-18 z tym, że określone któreś maxi cosi nie wszystkie.
 
Do góry