reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

U mnie dzis były zakupy dla mamy [emoji846] sprawiłam sobie taki sweter z nowej kolekcji The Odder Side [emoji179]
1473421634-2aicfr.jpeg


Oraz taka sukienkę do karmienia z O Matko! [emoji7]

1473421996-jannes.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
W biedronce są bodziaki trzypaki. Fajniutkie.

cb7wugpju04jz4q8.png
daj fotke albo link!::
Miało fotelik 0-18 kg czy jak?? 1,5 roczne dziecko to z fotelika 0-13kg chyba cała głowa już wystaje czy się mylę??? bo moją to przesadzałam jak około 9 kg miała bo już za długa była.
Ja już się wypowiedziałam na ogólnym teraz w tym temacie ale jest jeszcze jedno rozwiązanie - baza family fix z maxi cosi - koleżanka ma i zarówno pasować jej 0-13 jak i 9-18 z tym, że określone któreś maxi cosi nie wszystkie.
super rozwiazanie! planuje wlasnie maxi cosi wiec poszukam takiej bazy
Jak auto ma isofix to jak najbardziej bazę warto kupić.

cb7wugpju04jz4q8.png
slyszalam ze teraz kazdy samochod to ma? mam z 2013 roku auto to chyba juz ma?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
czemu? czy sa jakies przeciwskazania tego materialu czy tylko to twoje osobiste antypatie? poci sie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Moje preference. Na sama mysl ze mialabym spac pod polarem mi goraco i sue dusze. Kupikam kilka rzeczy z BPM dla H z minky i za chiny nie moge sue przekonac. Ja fanka minky nie jestem.
Nie rozumiem tego fenomenu. A i trzeba kupowac z gornej polki Bo Te tansze minky ro nie disc ze sxtucznosc to jeszcze nie oddycha Ten material. A to wiem od dxiewczyny co szyje z minky. Ze niby trzeba brac to pod uwage.
 
Miało fotelik 0-18 kg czy jak?? 1,5 roczne dziecko to z fotelika 0-13kg chyba cała głowa już wystaje czy się mylę??? bo moją to przesadzałam jak około 9 kg miała bo już za długa była.
Ja już się wypowiedziałam na ogólnym teraz w tym temacie ale jest jeszcze jedno rozwiązanie - baza family fix z maxi cosi - koleżanka ma i zarówno pasować jej 0-13 jak i 9-18 z tym, że określone któreś maxi cosi nie wszystkie.
Wydaje mi się, że to był 0-13 i chyba mu jeszcze aż cała głowa nie wystawała ? Siostrzeniec kurdupel, drugi fotelik juz czekal. A może coś pogmatwalam ? ;)
 
Wydaje mi się, że to był 0-13 i chyba mu jeszcze aż cała głowa nie wystawała ? Siostrzeniec kurdupel, drugi fotelik juz czekal. A może coś pogmatwalam ? ;)
Wystawać w 0-13kg nie może czubek głowy. Nogi owszem. Moja młodsza jeździła 18 m-cy w tym pierwszym.
Pasy odpowiednio umocowane jak najbardziej fotel utrzymają. Z resztą nie do każdego fotela jest baza isofix. I już dawno obalono mit jakoby fotele z tym systemem były bezpieczniejsze od PRAWIDŁOWO zamocowanych foteli na pasy. Oczywiście w przypadku isofixu trudniej coś spieprzyć podczas montażu.

 
Wystawać w 0-13kg nie może czubek głowy. Nogi owszem. Moja młodsza jeździła 18 m-cy w tym pierwszym.
Pasy odpowiednio umocowane jak najbardziej fotel utrzymają. Z resztą nie do każdego fotela jest baza isofix. I już dawno obalono mit jakoby fotele z tym systemem były bezpieczniejsze od PRAWIDŁOWO zamocowanych foteli na pasy. Oczywiście w przypadku isofixu trudniej coś spieprzyć podczas montażu.


Tez czytałam podobne opinie z testów odnośnie bazy isofix, ze to tylko kwestia wygody mocowania i tyle. Nie ma wpływu na bezpieczeństwo podczas wypadku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Swietna paczka.
Ja tez poluje na jakas [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Tylko ze chyba nie ma 56/62 bo mam juz full [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
ciuszki przyszły są naprawdę mega, ładne i bardzo polecam tą panią skomponowała aukcje według wybranych dla mnie ciuszków z różnych swoich aukcji super na pewno od niej jeszcze coś kupię :)
 
Do góry