reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

ja wszedzie samochodem jezdze wie raczej jesli ponad rok sie uzywa to mi sie przyda! postanowione! a opcja do dwoch fotelikow calkiem mnie przekonala

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Dziewczyny robię listę co potrzebuję koniecznie z apteki dla mnie i malucha pomożecie może żebym o niczym nie zapomniała :)
mam tak ;
Termometr
Bepanten
Aspirator do noska
tantum rossa
octenisept
nakładki silikonowe na sutki
żel aromaktiv
espumisan lub biogaja



i nie wiem co dalej bo do rossmana mam osobną listę zrobiona a tu koniecznie tylko apteka :)
 
mam tak ;
Termometr
Bepanten
Aspirator do noska
tantum rossa
octenisept
nakładki silikonowe na sutki
żel aromaktiv
espumisan lub biogaja



i nie wiem co dalej bo do rossmana mam osobną listę zrobiona a tu koniecznie tylko apteka :)
zajrzyj na grodniuwkach na watek "Lista wyprawkowa bez komentarzy". Wsztko zalezy czy tylko do szpitala chcesz rzeczy czy tez na pierwsze miesiace. tam masz rozne opcje wypisane przez kilka osob wiec nic nie zapomnisz

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
mam tak ;
Termometr
Bepanten
Aspirator do noska
tantum rossa
octenisept
nakładki silikonowe na sutki
żel aromaktiv
espumisan lub biogaja



i nie wiem co dalej bo do rossmana mam osobną listę zrobiona a tu koniecznie tylko apteka :)
Nie wiem po co Ci niektore rzeczy (np nakladki na sutki sa zbedne, a masc do brodawek mozna zastapic wlasnym mlekiem) ale to Twoja lista [emoji6]

Dopisz koniecznie podpaski poporodowe, wlew (enema, o ile jest wymagana w Twoim szpitalu i chcesz w ogole lewatywe), lignine (2-3 rolki), majtki poporodowe (najlepiej wielorazowe).

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem po co Ci niektore rzeczy (np nakladki na sutki sa zbedne, a masc do brodawek mozna zastapic wlasnym mlekiem) ale to Twoja lista [emoji6]

Dopisz koniecznie podpaski poporodowe, wlew (enema, o ile jest wymagana w Twoim szpitalu i chcesz w ogole lewatywe), lignine (2-3 rolki), majtki poporodowe (najlepiej wielorazowe).

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
nakladki na sutki mam na liście do szpitala sama się zastanawiam po co
 
nakladki na sutki mam na liście do szpitala sama się zastanawiam po co
Jak bedziesz miala problemy z karmieniem to Ci sie moga przydac, ale tak to nie wiem, nie potrzebne sa raczej [emoji4] i nawet chyba lepiej jak dziecko je normalnego sutka niz opatulonego w silikon. Nie wiem, tak mysle. Ja nigdy nakladek nie mialam..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak bedziesz miala problemy z karmieniem to Ci sie moga przydac, ale tak to nie wiem, nie potrzebne sa raczej [emoji4] i nawet chyba lepiej jak dziecko je normalnego sutka niz opatulonego w silikon. Nie wiem, tak mysle. Ja nigdy nakladek nie mialam..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
ja to w ogóle jak dostałam wczoraj listę co potrzebuje do szpitala , jestem w szokuu bo nawet obowiązkowy mam laktator i wymienione dwie firmy tej albo tej no szok kiedyś tego nie było no i te nakładki nakładki na brodawki mój szpital chyba już trochę wymyśla
 
ja to w ogóle jak dostałam wczoraj listę co potrzebuje do szpitala , jestem w szokuu bo nawet obowiązkowy mam laktator i wymienione dwie firmy tej albo tej no szok kiedyś tego nie było no i te nakładki nakładki na brodawki mój szpital chyba już trochę wymyśla
Za przeproszeniem pogięło ich.
Za to ja mam odwrotny problem, bo na stronie mojego szpitala jest bardzo krótka lista i nie ma nawet takich podstawowych jak dla mnie rzeczy i teraz się zastanawiam, czy szpital je zapewnia, czy ich nie umieścili, bo są tak oczywiste.
 
reklama
Za przeproszeniem pogięło ich.
Za to ja mam odwrotny problem, bo na stronie mojego szpitala jest bardzo krótka lista i nie ma nawet takich podstawowych jak dla mnie rzeczy i teraz się zastanawiam, czy szpital je zapewnia, czy ich nie umieścili, bo są tak oczywiste.
U mnie szpital sporo daje ale uwazam ze dobrze miec swoje bo np. podklady poporodowe w szpitalu to jakies sa najtansze typu Bella a ja chce miec Canpol. Ubranka dla dziecka daja ale sasiadka mowila ze lepiej miec ze 2 kpl swoje bo akurat czegos jej zabraklo dla malego. Ogolnie uwazam ze niewielka ilosc roznych srodkow warto miec (np. 1 opakowanie podkladow, 1 opakowanie majtek siateczkowych 5szt, 10 szt pampersow, etc.). zazwyczaj przy szpitalu jest apteka i wszystko da sie dokupic. koszul uwazam ze trzeba min. 3 (u mnie szpital daje ta do porodu). Ja mam 5 szt bo dostalam. Laktator dostalam to biore i nakladki tez. Ale jak bym nie dostala to bym nie kupila specjalnie. Laktator za drogi zeby "kupowac na zas" a nakladki... znam osobiscie 1 tylko osobe ktorej sie przydaly. Mi sasiadka dala 2 opakowania nawet nie otwarte.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Do góry