reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Dziewczyny w TESCO jest LOVELA 3 litry za 29.99. Opłaca się normalnie kosztuje 19.99 za 1,5l.

Aa i jeszcze dają przy paragonie magazyn za grosz w którym są próbki chusteczek wyłapujących kolor Dr Beckmanna, płynu do prania Surf i szamponu jakiegoś. Można wziąć 3 magazyny pod paragon

cb7wugpju04jz4q8.png
Elfit ale to białe mleczko lovela czy do koloru ?
 
reklama
Z drugiej strony zwykle się daje bawełnę ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
a co w srodek? bo tez chce uszyc.. tzn. mamusia moja dostaja juz zlecenie ale mi sie wydaje ze w srodku jakas watolina jest jeszcze czy jakies inne ocieplenie?
Tak wiem. I tak nie moge sie przekonac
czemu? czy sa jakies przeciwskazania tego materialu czy tylko to twoje osobiste antypatie? poci sie?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Lenam77 śliczna kolyska. Też zastanawiałam się nad kupnem kolyski, ale trafiło mi się lozeczko tanio i ładne więc już nie wybrzydzalam :) problem znów mam z materacem ponieważ do łóżeczka dołączony był używany sprężynowy z Ikei vyssa czy jakoś tak. Podobno dziecko malo co spało na nim Ale chyba jednak kupię nowy, tylko jaki jest najlepszy i niedrogi? o ile takie połączenie jest mozliwe
 
Do góry