reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
ja lubię ubranka z 5-10-15... ale przeważnie kupowałam dla starszego chłopca - nie spierały się, nie mechaciły i w przystępnej cenie. Nie wiem jak ubranka dla maluszków..
 
Zgadzam się z Anią, cocordillo jeśli już, to na wyprzedaży. A zare lubię ogólnie, pracowałam tam jakiś czas i chyba sentyment ;-)
 
no ja też z 5-10-15 dla syna kupuję no ale on duży już jest
zara to 2 razy się nacięłam więc jeszcze pewnie wrócę

wiecie co kupię sobie kiedyś body dla szkraba z polskimi napisami podobają mi się
najlepiej moja mam to laska i będe z odkrytym wózkiem jeżdzić żeby ciekawscy zaglądali
 
zapomniałam o 5.10.15. dla malucha dużo kupowałam, obecnie w sumie tylko dla synowej, bo dla K. ubrania są za szerokie.....ja mam problem właśnie z jego chudością -trudno go obrać głównie w spodnie
 
reklama
Właśnie rozpoczęłam rozglądanie się za łóżeczkiem i dzięki Waszym radą odrzuciłam już zakup łóżeczka w komplecie z pościelą. Ale pojawił się kolejny problem jaki rozmiar pościeli kupić? Lepiej 90x120, czy 100x135? Wydaje mi się, że większa będzie lepsza, ale nie ma zbyt dużego wyboru pościeli. Co o tym sądzicie?
 
Do góry