reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

hehe.. no duzo tego mam. Nawet w pokoju sama rysunki robilam. :-)
Kilka dni temu wklejalam juz zdjecia, ale dwa dam dzisiaj tez, a co mi tam!

:-(czy tzn, ze przy drugim juz mi sie nie bedzie chcialo???
:baffled:nie strasz!;-)
moim zdaniem... biale z jakims delikatnym dodatkiem koloru w zupelniosci wystarcza... pokoj bedzie neutralny i delikatny:-D
 
reklama
dziekuje! o takich nie myslalam:happy2:
musze skoczyc do jakiegos fajnego slepiku z materialami.. zaslonami i firankami...
A jesli chcialabym dodatkowo rolete na okna, to jaki kolor????:happy2:
wierze w wasz gust:-)
 
ja niby wszystko juz mam wiec wynajduje z nudow....

czy ktoras z Was uzywala albo juz kupila jakis aspirator do noska? mam konkretnie na mysli Fride.... przyda to sie? kupujecie? macie juz? a moze zwykla gruszka wystarczy?
 
Monika20078 ;-) ja sie wlasnie zastanawiam czy dla mojej Monisi tej Fridy nie kupic tylko... no glupie to ale musze zapytac.... nie zaciagne sie jej glucikami? slyszalam o jakichs filtrach wiec chyba nie.....no i czy dziecko to bedzie znosilo lepiej czy gorzej niz odciaganie smarow zwykla gruszka?
 
hehe.. no duzo tego mam. Nawet w pokoju sama rysunki robilam. :-)
Kilka dni temu wklejalam juz zdjecia, ale dwa dam dzisiaj tez, a co mi tam!

:-(czy tzn, ze przy drugim juz mi sie nie bedzie chcialo???
:baffled:nie strasz!;-)

..jeszcze zaslonek do pokoju mi brakuje:-p
Doradzicie jakis kolor???:baffled:..bo ja sie zastanawiam od 3tygodni...

Ach! wczoraj kupilam w aptece plyn do kapieli dla dzidzi...
Miala ktoras z was cos podobnego?? i jakiej firmy???


co do koloru zasłonek to mi pasuja tu takie lekko fioletowe takie jak motylek, którego namalowałas -i on by był takim powieleniem tego kolorku w pokoju...

ja mam hopla na temat urządzania - ale niestety pokojiku dzieciecego nie mamy gdzie zrobic...troche mnie trafia jak sobie pomysle ze w naszej sypialni gdzie wszystko dobierałam teraz ma cyrk powstac z kolorowymi rzeczami dla dzidzi, no ale cóż....:-D

a co do aranzacji mieszkan to moze załozymy jakis watek zeby sobie poradzic co i jak dopasowac - my akurat jestesmy w trakcie meblowania nowego mieszkania, ale zawsze w takim jzu urzadzonym mozna przez małe zabiegi duzo zmienić...tylko nie wiem czy bedzie czas zeby na nim pisac...:confused:
 
Monika20078 ;-) ja sie wlasnie zastanawiam czy dla mojej Monisi tej Fridy nie kupic tylko... no glupie to ale musze zapytac.... nie zaciagne sie jej glucikami? slyszalam o jakichs filtrach wiec chyba nie.....no i czy dziecko to bedzie znosilo lepiej czy gorzej niz odciaganie smarow zwykla gruszka?
Rubi napewno się nie zaciągniesz bo są filtry z gąbeczki a poźniej jest taki długi wężyk, więc bez obaw. A myślę, że jest lepszy od gruszki, bo tutaj sama możesz regulować siłę z jaką czyścisz nosek. I napewno nie włożysz dzieciątku za głęboko do noska bo się nie da:)
 
reklama