reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

reklama
Ładny, ciezko.okreslic funkcjonalnosc jak sie nie jezdzilo:-( tylko polecam ciemniejsze.kolory ;)
Tak myślałam nad ciemnym kolorem, tam mają ich mnóstwo i można sobie wybrać do wzoru spod biały albo czarny. Na razie jeździłam nim "na pusto" [emoji14] bo wtedy koleżanka jeszcze nie urodziła ale jak wrócę z urlopu to już będę mogła zobaczyć jak jeździ z zawartością [emoji14]
 
Tak myślałam nad ciemnym kolorem, tam mają ich mnóstwo i można sobie wybrać do wzoru spod biały albo czarny. Na razie jeździłam nim "na pusto" [emoji14] bo wtedy koleżanka jeszcze nie urodziła ale jak wrócę z urlopu to już będę mogła zobaczyć jak jeździ z zawartością [emoji14]
Nawet "na pusto" to duzo :-) zapytaj jak kolezance sie sprawuje ;-) bo cene ma dosyc dobra jak na opcje 3 w 1
 
Nawet "na pusto" to duzo :-) zapytaj jak kolezance sie sprawuje ;-) bo cene ma dosyc dobra jak na opcje 3 w 1
Właśnie ta cena mnie bardzo kusi. Jak widzę niektóre wózki za 4 tyś... masakra :o A chcemy kupić nowy bo to nasza pierwsza dzidzia a niedługo chcielibysmy następna to już wszystko będziemy mieli :)
 
Dlatego się zastanawiam czy jest sens kupować kombinezon, ja akurat mam termin koniec lutego początek marca, więc może być zimno ale czy na te 2tygodnie warto??
Ja mam termin na 24 a ze bedzie cc to jeszcze wczesniej ale spiworka nie kupuje.
Jak rodzilam 24.03 corke to bylo goraco a jakos w kwietniu juz zimno xP mi.kombinezon sie przydal ale jakbym nie miala to zalozylabym body dlugie, ciepla bluze/kurtke i kocem okryła.

Właśnie ta cena mnie bardzo kusi. Jak widzę niektóre wózki za 4 tyś... masakra :o A chcemy kupić nowy bo to nasza pierwsza dzidzia a niedługo chcielibysmy następna to już wszystko będziemy mieli :)

Ja kupilam uzywany od "kolezanki"... chicco.. wydawal sie ok ale okazalo sie ze prowizorycznie ponaprawiala i mi sie rozpadl. Na szczescie chcialam wykorzystac z niego tylko gondole i sie udalo. Spacerowke juz kupilismy nową.
Zastanow sie tez bo jak bedzie mala roznica wieku jak u mnie(niecale 2 lata) to ten wozek moze sie nie przydac ;p bo bedzie Ci podwojny potrzebny.
 
Ja mam termin na 24 a ze bedzie cc to jeszcze wczesniej ale spiworka nie kupuje.
Jak rodzilam 24.03 corke to bylo goraco a jakos w kwietniu juz zimno xP mi.kombinezon sie przydal ale jakbym nie miala to zalozylabym body dlugie, ciepla bluze/kurtke i kocem okryła.



Ja kupilam uzywany od "kolezanki"... chicco.. wydawal sie ok ale okazalo sie ze prowizorycznie ponaprawiala i mi sie rozpadl. Na szczescie chcialam wykorzystac z niego tylko gondole i sie udalo. Spacerowke juz kupilismy nową.
Zastanow sie tez bo jak bedzie mala roznica wieku jak u mnie(niecale 2 lata) to ten wozek moze sie nie przydac ;p bo bedzie Ci podwojny potrzebny.
O tym nie pomyślałam ... :D na szczęście jeszcze mam czas to może coś innego się znajdzie
 
Dziewczyny A co myślicie o tym wózku? Link do: WÓZEK DZIECIĘCY VERDI ECLIPSE 3W1+TORBA+DODATKI!!! koleżanka to ma i jest zadowolona.

Wizualnie wozek super ale tak jak pisaly dziewczyny wyzej, funkcjonalnosci nie mozna sprawdzic po zdjeciu. Fajnie, ze Twoja znajoma go ma,to bedzies mogla przetestowac - koniecznie daj znac, czy jest zwinny i czy latwo sie sklada. Nie spotkalam sie z ta marka jeszcze a cenowo bardzo przystepnie.

Ja mam tylko uwage co do fotelika - mnie kilka znajomych mam ostrzegalo przed zakupe wozka 3w1 - mowia, ze lepiej jest kupci 2 w1 i dokupic lepszy fotelik, dobrej marki, ktory ma wszystkie potrzebne atesty, bo podobno te foteliki dolaczane do wozkow nie sa najbezpieczniejsze - doczytalam sama i okazuje sie, ze to niestety prawda...

Dla mnie jest to bardzo wazne, bo na co dzien jestem bardzo mobilna osoba, wiec bezpieczenstwo maluszka w podrozy jest kwestia najwazniejsza.

Coroczne testy fotelikow dla dzieci przeprowadza ADAC - jest to jedna z najbardziej renomowanych, niezaleznych organizacji przeprowadzajacych testy fotelikow - i mysle, ze na ich ocenie mozna w tej kwestii mozna smialo polegac, tutaj znalazlam link do najnowszych testow, a na dole strony jest odnosnik do testow wczesniejszych:

Link do: Testy fotelików samochodowych ADAC - maj 2018 - Boboland24.pl
 
reklama
Do góry