reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla malucha i mamusi :)

Śliczne ciuszki dla małej- ja tez buszuję po sklepach. Nakupowałam już całą reklamowkę ciuszków- u mnie dominuje barwa niebieska :-)
 
reklama
Kurcze dziewczyny widzę, że szalejecie z ubrankami powoli. Ja na razie czekam na II badanie USG prenatalne i potem w czerwiec/lipiec przeprowadzka i wtedy będę szaleć:) Doczekać się już nie mogę urządzania pokoiku:) Macie już jakieś fajne mebelki upatrzone?
 
Jeśli chodzi o mebelki to malujemy meble z mojego biura na biało - dwa regały i komodę. Dokupujemy białe zwykle łóżeczko i gotowe. Planujemy w czerwcu skończyć pokój malutkiej w barwach szaro-biało- różowo- seledynowo ;) teraz kupuje rożne drobiazgi i poluje na okazje na westwingu - ostatnio kupiliśmy dywan do pokoiku 5 cm grubości ;) codziennie przyjeżdża kurier z jakims zakupem ;)
 
no ja też już się zbieram za zakup komody, bo póki co maluskie ciuszki trzymałam na dnie mojej szafy, ale powoli zaczynają się wysypywać... na razie myślę o jednej komodzie, jak mi braknie miejsca to będę mysleć dalej... łóżeczko i materac wiem dokładnie jakie chce wiec sie nie śpieszę, pewnie gdzieś koło sierpnia wyślę K, poza tym poluję na allegro na jakiś fajny wózek, na razie na luzie, w sierpniu zacznę się pewnie spinać, a tak to co wyprawa na ciuchy to coś przytargam, ostatnio np wygrzebałam za 2 zł pajacyk tygryska, no przecież nie mogłam nie kupić...
 
Oto jaka ja znalazłam listę na wyprawkę dla Dzidziusia.
 

Załączniki

  • 1431336479416.jpg
    1431336479416.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 89
Ja też już zakupiłam dwie komody białe z Ikei z trzema szufladami i mam nadzieje że wystarczy :-D i też łóżeczko będziemy kupować białe ale to dopiero jak pomalujemy pokoik ;-) pokój będzie pomalowany na szaro-niebiesko, myślę że bedzie ładnie:-)
na20taliii- ja nic nie mogę rozczytać na tym zdjęciu jakoś nie wyraźne to zdjęcie :(
 
Teraz wszystko widac :)
Dzwonila do mnie mama ona na prawde oszalala, pojechala do tesco na zakupy i przy okazji kupila mi juz dwie paczki pieluch chusteczki mokre wkladki laktacyjne i zastanawiala sie nad pieciopakiem body ale powiedzialam jej zeby nie kupowala i tak juz mam od niej cala szuflade ubranek a sama kupilam tylko kilka rzeczy :p szalona babcia po prostu :D
 
Odnośnie kaftaników to ja w ogóle nie kupuję, tylko bodziaczki i to najlepiej na krótki rękaw, a na to pójdą pajacyki, taki maluszek lubi jak jest w miarę cieplutko, albo bodziaczek na długi rękaw i na to śpioszki

Ja nie ukrywam uwielbiam półśpioszki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry