reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla malucha i mamusi :)

Lovi prolactis- jeśli zastanawiacie się nad laktatorem to ten Wam polecam z czystym sumieniem. Korzystam z niego już 1,5 msc i odciąganie to „pestka” . Panel elektroniczny. Zapamietuje moje ustawienia. Posiada nakładkę masującą dzięki której delikatnie odciąga się pokarm. Co najważniejsze dwu fazowy system odciągania oraz regulacja mocy ssania. Odciaganie jest bardzo szybkie, bezbolesne a do tego bardzo efektowne. W krótkim czasie dużo pokarmu. Sam zestaw jest super bo ma torbe z kieszonkami –nic się nie zgubi/nie zniszczy. Posiada zapasowe części, pojemnik do przechowywanie mleczka. Do tego można go używać zasilając bateriami ( co jest pomocne np. w podróży) albo przekształcić go na ręczny (i po cichutku odciągnąć w miejscu publicznym) . Przyszłe mamusie na prawdę warto!!!
 
reklama
Dziewczyny jakiej wielkości ręczniczek do kąpieli ? Totalnie nie mam pojęcia kupiłam taki z kapturkiem ale mega wielki mi sie wydaje ...
 
Anula, też mam duży i do dzisiaj mi służy, znaczy synkowi ;-) dla drugiego dzidziusia na pewno nie kupię małego, tylko ten sam. On ma chyba wymiary 80*80 czy 90*90, jakoś tak
 
Ja sobie chyba poprostu nie wyobrażam jak takie maleństwo w tym ręczniku opatulic i wycierać ;) generalnie sobie nie wyobrażam kąpieli ... Blady strach mnie łapie :/
 
spokojnie Anula, od tego masz położną, zeby Ci wszystko pokazała, pomogła, a później to jak ze wszystkim, praktyka:-)
 
Mnie obejmuje paralityczny strach, że sobie nie poradzę, że nie będę potrafiła nic przy swoim dziecku zrobić. Począwszy od nakarmienia kończywszy na ululaniu do snu. Koleżanki niby mówią, że z chwilą jak rzucą mi dziecko na piersi i będę wiedziała, że jest moje i zdane na mnie od razu poczuję że muszę to dla niego zrobić i tym się w zasadzie pocieszam :D . Także dziewczyną, które mają podobne lęki polecam takie myślenie :-)
 
Muszę Wam się pochwalić moimi nabytkami :-D Kupiłam dla synka dwie podusie takie do ozdoby od Pani która sama szyje takie cudeńka, a znalazłam ją przypadkiem na fb LiArt naprawdę rzeczy są prze cudne :-) I od Pani którą też znalazłam na fb : Agnieszka Truszkowska Koce, Pościele, Ubranka zamówiłam kocyk z podusią i szmatkę sensoryczną ;-) Podusie już do mnie dotarły i są super naprawdę a na kocyk i resztę czekam bo jeszcze się szyją.
 

Załączniki

  • gwiazdka.jpg
    gwiazdka.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 98
  • piesek.jpg
    piesek.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 92
  • minky1.jpg
    minky1.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry