reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

reklama
nio a to Moje dzisiejsze zdobycze z Tesco :-) 3 szt. za 9 zł ;-)

3bodziaczkiuc5.jpg
 
Tolka, śliczne, chyba jutro sobie pojadę do Tesco na jakieś małe polowanko, tylko za bardzo mi nie wolno długo chodzić po sklepach....
 
Aneta to sa tez fajne co maja prawie to wszystko a raczej lepsze sa bo maja otwierany bok pozniej dla starszego szkraba,poza tym materac trzeba i tak dokupic normalny bo w tych lozeczkach wszytskich jest niedobry na dluzsza mete.A do tych modeli co podalas to nawet nie ma chyba takich wymiarow.
A standartem jest 120*60 lub jak ja mam 140*70
 
Dzięki Iwonka.
Niestety nie wszystko co ładne jest później praktyczne i musiałabym kombinować z pościelą i materacykiem. Daruję sobie go, szkoda, bo takie śliczne te modele...
 
reklama
Dzięki Iwonka.
Niestety nie wszystko co ładne jest później praktyczne i musiałabym kombinować z pościelą i materacykiem. Daruję sobie go, szkoda, bo takie śliczne te modele...
no wlasnie ladne...mi tez is epooba z wygl;adu ale coz..a widzialas caly zestaw graco z lozeczkiem ,wozkiem chustawka ,krzeslekim do karmienia?
 
Do góry