reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

No ja licze ze w listopadzie dziecko bedzie mialo 6 miesiecy czyli rozmiar 68 to jest ale dodac 3 miechy na cala zime to wychodzi 74 na 9 miesiecy ale ze jak je przylozylam do siebie ten na 6 i ten na 9 miesiecy to bylo tylko nieco ponad centymetr roznicy to wzielam ten mniejszy na 68.......hmm to tylko 20zl......Jeszcze chce jechac do 5 10 15 i tak kupic jeszcze jakis jeden.No wlasnie to jest ryzyko bo nie wiadomo jaki rozmiar dziecko bedzie mialo tzn ile centymetrow ale moja Vaesska jak miala 6 miesiecy to miala 65,5 cm i wazyla 8800..takze bylby ten dobry co kupilam teraz...
 
reklama
Kangurka - nio to chyba troszkę przesadziłaś ;-):-p chociaż taki szkrabik się brudzi i trzeba go często przebierać :tak::tak:
 
tolka bardzo ladne te zielone body taki przyjemny kolorek a i ta bluzka Twoja rozowa tez mi sie spodobala bardzo :-)

Iwonka faktycznie oplaca sie a jaki rozmiar kombinezoniku?
 
Kangurka - no faktycznie zaszalalas!:-) Ale chyba juz lepiej tak, niz jak ja, gdzie jeszcze nic nie mam...

Iwonka - kombinezon super, bardzo mi sie podoba!:tak: Zreszta wszystkie Wasze zakupy sa trafione...
 
No ja licze ze w listopadzie dziecko bedzie mialo 6 miesiecy czyli rozmiar 68 to jest ale dodac 3 miechy na cala zime to wychodzi 74 na 9 miesiecy ale ze jak je przylozylam do siebie ten na 6 i ten na 9 miesiecy to bylo tylko nieco ponad centymetr roznicy to wzielam ten mniejszy na 68.......hmm to tylko 20zl......Jeszcze chce jechac do 5 10 15 i tak kupic jeszcze jakis jeden.No wlasnie to jest ryzyko bo nie wiadomo jaki rozmiar dziecko bedzie mialo tzn ile centymetrow ale moja Vaesska jak miala 6 miesiecy to miala 65,5 cm i wazyla 8800..takze bylby ten dobry co kupilam teraz...


Koniecznie Iwonka jedź do 5.10.15, od poczatku stycznia kupiłam tam prawie całą wyprawkę. Jest tam teraz fajna wyprzedaż (wiele rzeczy jest przecenionych o 50-70%).
Wczoraj kupiłam tam kombinezonik za 12,90zł :-D ale kupiłam rozmiar 74. Jak bedzie za duży, to najwyżej kupię jeszcze jeden mniejszy. (ten kupiłam beżowy, ale jak będziemy już znać płeć maluszka, to kupimy rózowy albo niebieski) W lecie często są wyprzedaże rzeczy zimowych...
 
reklama
No ja licze ze w listopadzie dziecko bedzie mialo 6 miesiecy czyli rozmiar 68 to jest ale dodac 3 miechy na cala zime to wychodzi 74 na 9 miesiecy .

No to dobrze sobie kombinowałam, bo ten kombinezonik co kupiłam (12zł) wzięłam rozm. 74
Ale mam wrazenie ze ta rozmiarowka dosyc wygórowana, wiec powinno wyjsc w sam raz 68-74 :-)

Kangurka - nio to chyba troszkę przesadziłaś
chociaż taki szkrabik się brudzi i trzeba go często przebierać
Kangurka 22 sztuki no niezle...
No jednym słowem mówiąć - zapędziłam się z deczko :-D
Ale nie wszystkie rozpakuję, wiec najwyzej to czego nie uzyję - sprzedam.

Kangurka - no faktycznie zaszalalas! Ale chyba juz lepiej tak, niz jak ja, gdzie jeszcze nic nie mam...

Za to ja Ci zazdroszcze, ze jeszcze nic nie masz...
Bo co widze teraz jakies odlotowe malutkie ciuszki, to juz kupowac wiecej ich nie moge ;-)
 
Do góry