reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Puchatku i Pola - smutne to co piszecie dziewczyny :-( ale tak to właśnie wygląda w naszych czasach :wściekła/y::no:

a jeśli chodzi o Mnie to ja też raczej nie wrucę do szwagra pracować bo będe chciała jak najdłużej siedzieć z dzidziusiem :-) a potem to coś poszukam nowego ;-)
 
reklama
kangurka świetne ciuszki połowy z nich nie widziałam w geancie bede musiała chyba jeszce pochechac i pobuszowac .:-)

jedz, jedz!. Widzialam duzo slicznych bodiczków roz.56. Ja staram sie juz takich nie kolekcjonowac, wiec szukałam wiekszych.
W Geancie sa dwa kosze z takimi wyprzedazami - w dziale niemowlecym i przy innych koszach wyprzedazowych - jak wchodzisz na sale i idziesz prosto (mijasz ksiazki, ceramike i gdzies na wysokosci żelazek - pieczywa).
 
Vanessa sliczne spiochy,zwlaszcza te rozowe.Ja wczoraj bylam w sklepie mothercare i mimo przecen to ceny sa tam kosmiczne:szok:
 
mm81 tak patrze a Tobie juz 7 mc wskoczyl na suwaczku ale co sie dziwic ja rodze 30maja choc i wcale mnie nie zdziwi jak urodze w czerwcu:zawstydzona/y:
 
Mnie bawi ostatnio mój tata. Jest byłym piłkarzem i od kiedy kupiłam śliniaczek na ciucholu, to on sie niebywale zainteresował zakupami.
Był normalnie taki szczęśliwy jakby w totka wygrał.


szukam ostatnio pościeli i natknęłam sie na taką: MOKI - POŚCIEL 7 el. PIŁKI BAWEŁNA 130X100 (300338400) - Aukcje internetowe Allegro
ja wole jakieś misie czy coś na pościel, ale w ramach ciekawostki- bawi mnie.

ps. nie zwróciłam uwagi wcześniej, ale na tych wszystkich aukcjach nie mówią nic o stelażu na którym wiesza sie baldachim. Kupuje sie go oddzielnie?
 
reklama
Do góry