reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

ciesze sie,że z waszymi maluszkami wszystko dobrze
miranda super,że juz 21 lipca bedziesz miała swojego maluszka,mam nadzieje,ze ja tez dotrzymam do tego czasu,ale dowiem sie we wtorek co i jak
 
reklama
Super, że są dobre wieści :-)
Maluszki rosną jak na drożdżach :-)

Piwonia trzymaj nogi razem jak najdłużej ;-)
Miranda super tak wiedzieć kiedy przytulisz córeczkę.... Zazdroszczę
 
Czesc dziewczyny, u Was tez tak goraco? U mnie upał! Male sie rusza, za 2 tygodnie musze isc do gin.sprawdzic, czy te 3 tyg.roznica miedzy brzuszkiem, a nozkami sie zniwelowala, nadal troche sie boje. Ale wszyscy lekarze mowia, ze gdyby z dzidzia bylo cos zle, juz dawno by to odkryli, co Wy na to? Jestm w 34 tyg.ciazy i troche sie denerwuje. Male kopie, serduszko bije...

 
Melduję się po wizycie :-D
dzidziak dziś pokazał klejnoty w pełnej okazałości :-D więc nie będzie zaskoczenia, poza tym wszystko ok. tylko znowu płytki krwi mam niskie, i trzeba na badanie szczegółowe jechać
a Marcel waży ok. 2060 g :-)
 
Ostatnia edycja:
Melduję się po wizycie :-D
dzidziak dziś pokazał klejnoty w pełnej okazałości :-D więc nie będzie zaskoczenia, poza tym wszystko ok. tylko znowu płytki krwi mam niskie, i trzeba na badanie szczegółowe jechać
a Marcel waży ok. 2060 g :-)
Super, że wszystko dobrze:)
Widzę, że nasze Marcelki urodzą się w podobnym terminie:) Fajnie...
 
MIRANDA, MAGGIE - super wieści :-D

Marcel bardzo fajne imię. Ja już się przyzwyczaiłam do swojego Antka, więc zmieniać nie będę, ale ostatnio w sklepie stał obok mnie bardzo przystojny chlopak i dziewczyna do niego zawołała "Marcyś" i to tak mu pasowało, że aż zapytałam M co sądzi o tym imieniu - no ale nie podzielał mojego entuzjazmu :baffled:
 
Monika20078, faktycznie, nasze Marcelki z podobną datą powinny przyjść na świat :-D
mju ja już też zmieniać imienia nie będę bo Marcel się przyjęło :))

no i oby nam tu samych dobrych wieści przybywało :))
 
reklama
Ciesze sie dziewczyny , ze u was wszystko dobrze i ze maluszki rosna....:-D
Mam nadzieje ze i moja kruszynka czuje sie dobrze....a sprawdze dopiero 2 lipca.....
 
Do góry