reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

Miranda - miło że takie dobre wieści :) no i masz taki komfort że wiesz kiedy wasze spotkanie :)
Piwonia-trzymaj się dzielnie!!!nie wyprzedzaj Mirandy
Weron - ale ja bym sie na twoim miejscu nie nastawiała że wszystkie pomiary beda dokłądnie w równych tyg bo po prostu rzadko tak bywa...różnice są zawsze (przeczytaj choćby Mirande strone wczesniej - brzuszek 3 tyg większy...), tzn ja po prostu wazam że nie jest to żaden powód do paniki...życzę żeby lekarz cię uspokoił :)
 
reklama
dziewczyny dobre wieści to jest to! wszystkim gratuluję i trzymam kciuki za zmartwione mamusie.
ja się dowiem w poniedziałek jak radzi sobie moja Alicja z zaplątaniem w pępowinkę
 
Super, że wszystko OK
Ja dopiero 1.07 zobaczę co u Oliwii, już się nie mogę doczekać...

Weron spokojnie na pewno wszystko jest dobrze
Sempe mała na pewno się już wyplątała z pępowinki :)
 
Ja już po usg:-) Mały rośnie ładnie - ma już 2140 g i wg wszystkich usg wychodzi o kilka dni wcześniejszy termin porodu. Poza tym wszystkie parametry w normie :-) Szyjkę mam długą (4cm) i zamkniętą, więc na razie mogę spać spokojnie, choć ja już "planuję" ;-):-D sobie, żeby pod koniec lipca urodzić, bo juz mi coraz ciężej z tym brzuszkiem. Zobaczymy co na to nasz synek:-D
 
No koniecznie Agusia koniecznie. Powodzenia napewno wszystko dobrze tylko te nasze skarby to juz male klopsiki sa i zaczynaja dokuczac:tak:
 
reklama
Mnie też brzuch dość często twardnieje i napina się, ale to raczej normalne na tym etapie ciąży. Macica przygotowuje się do porodu. Moja koleżanka miała takie napięcia od 16tc i to dopiero był ból, panika i emocje, a urodziła tylko tydzień przed terminem. Myślę, że z nami będzie podobnie - bezpiecznie dotrwamy do porodu :-) Jednak jeśli mamy się denerwować, to lepiej to napinanie skonsultować z lekarzem.
 
Do góry