reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Co pediatra to inna opinia na temat rozszerzania diety! Nasz pediatra w przychodni uważa ze do 6 miesiąc tylko pierś, a nasza pediatra prywatnie uważa tak jak twoja ze juz w 4-5 można zaczac wprowadzanie warzywek itp.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój 8 tygodni i waży 6 kg
Mało bo pierwszy miesiąc jadl złe mleko i przez nie miał biegunkę teraz trochę nadrobil
Pozdrawiam
 
20170101_085039.jpg
 

Załączniki

  • 20170101_085039.jpg
    20170101_085039.jpg
    536,9 KB · Wyświetleń: 49
Mój 8 tygodni i waży 6 kg
Mało bo pierwszy miesiąc jadl złe mleko i przez nie miał biegunkę teraz trochę nadrobil
Pozdrawiam
Mało? Hmmm to pewnie mój mało waży. Na razie mcy wazyl 7100.
Obecnie jesteśmy głównie na mleku :( zaczęłam oo 4 mcu wprowadzać jedzenie ale pamietacie przez pisałam ze przez swieta wymiotowal no i teraz tylko owoce/deserki je, zupki stoją mu w gardle :( jakiś uraz :( a było już tak fajnie. Zawsze każde przeziębienie wszystko przestawia i jedzenie i spanie i grzeczność ... i trzeba zaczynać od nowa
 
Moja za tydzien konczy 5 miesiecy i wazy 7100 wiec 6 kg na 8 tygodni to calkiem sporo :)

Co do rozszerzania diety to ja sie pokieruje instynktem i w najblizszym tygodniu zaczne jej dawac po 2-3 lyzeczki pojedynczych warzyw co nam sie zejdzie pewnie do pol roczku.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Mój Mikołaj jak skończył 5 msc to ważył 6,5 kg, w przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie to zobaczymy ile teraz waży ale na pewno jest ciężki :)

Ja też zaczęłam z Bobovitą, ale się zatrzymałam i podaje tylko czasem nowy smak. A pewnie jak już mamy 6 msc to powinniśmy zastępować jeden posiłek albo wprowadzić kaszkę.

Wiecie co? Jak ja patrzę na składy mlek modyfikowanych i tych kaszek to jestem w szoku. Zawierają wszystkie produkty, których ja unikam wybierając jedzenie dla siebie:(
 
No te kaszki w wiekszosci sa straszne. Gdzies czytalam fajny ranking kaszek, mozna znalezc z dobrym skladem ale trzeba sie naszukac.

Ja ostatnio wynalazlam dla siebie pycha chipsy pieczone na oliwie z oliwek i z eko sola morska :D

n59y6iye227k1jnm.png
 
Cześć dziewczyny :) dołączam sie do wątku. Moj synek 17-tego skończy 5 miesięcy i teraz waży 7700. Za tydzien idziemy na kolejne szczepienie,wiec bede wiedziala ile mierzy. Ale jak go ostatnio sama mierzylam to mial 70 cm. Przed swietami zaczelam dawac malemu warzywka i jadl po 2-3 lyzeczki, a teraz zjada caly sloiczek i jeszcze sie denerwuje jak za wolno mu lyzeczke podaje :D A czy szczepicie swoje maluszki na pneumokoki?
 
reklama
Cześć Katika :) czytałam, że teraz są obowiązkowe te szczepienia i nie wiem czy będą też obowiązywały dzieci, które urodziły się w 2016r. Wiecie coś o tym? Ktoś kiedyś wstawił artykuł na fb, że przetarg na te szczepionki wygrała firma z poza UE, która nie jest tak dobrze strzeżona i nie ma jakiś rekomendacji czy jakoś tak. Nie wiem czy to prawda ale trochę mnie to wystraszyło.

też czytałam i chyba zdecyduję się zamówić kaszkę na allegro. Podałam Wam link z takim zestawieniem kaszek :)

Dordaw co to za chipsy? Ja czasami podjadam normalne ;) ale troszeczkę... ;)
 
Do góry