reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wylezane cuda 2016

Witaj Katika!
Tak ja szczepie praktycznie na wszystko: 6w1, pneumokoki i rotawirus! Jesteśmy po pierwszej dawce i za 10 dni kolejne szczepienie! Starsza córkę tez tak szczepilam i uważam ze to jest ok! Po roku szczepie jeszcze z tych dodatkowych na meningokoki

A moja Emma ma 18 tygodni i wazy 7200g

Ziemniaczku twój synuś to naprawdę nieźle wazy! Przybrał dwa kg w dwa miesiące to super [emoji3][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja szczepię 5w1 + rotawirusy i pneumokoki.
Starszego szczepilam 1 dawka na pneumokoki jak miał 4 latka dopiero przed pójściem do przedszkola
 
Ja rowniez zamierzam zaszczepic na pneumokoki. Tylko zastanawiam sie czy szczepic w tym samym dniu co bedzie mial kolejna dawke z obowiazkowego szczepienia, czy tez odczekac z tydzien moze 2.
 
Ja chyba jestem jedną z niewielu osób, które szczepią bezpłatnie. Dziewczyny, a 5 w 1 oznacza, że te co są obowiązkowe szczepienia daje się w jednej strzykawce czy coś jeszcze jest w tej szczepionce oprócz obowiązkowych? Ja z pneumokokami czekam.
 
Hej Katika :)

Ja tez 6w1, rotawirus i pneumo. Pneumokoki maja byc obowiazkowe ale beda w kalendarzu szczepien pozniej, nie w pierwszym roku, nie pamietam dokladnie kiedy, a lekarz mi wspominal.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Katika a podajesz tylko sloiczki czy sama tez cos robisz? Ja w tym tygodniu dam malej poprobowac dynie :)

Hope te chipsy sa firmy Trafo i maja super sklad. Ja najbardziej lubie paprykowe a te pieczone na oliwie z oliwek sa lekko solone. W smaku super!

n59y6iye227k1jnm.png
 
Poszukam ich, może gdzieś trafię :)

Ja kupiłam dzisiaj w słoiku gruszkę i jutro zamierzam dać małemu. Zobaczymy czy mu będzie smakowało :) Chciałabym już móc wychodzić na spacery, dzisiaj temperatura jest ok, ale ten smog jest i to mnie powstrzymało. Dzień w domu mi się dłuży a mały ma tylko krótkie drzemki.

A jak tam u Was?
 
Katika a podajesz tylko sloiczki czy sama tez cos robisz? Ja w tym tygodniu dam malej poprobowac dynie :)

Hope te chipsy sa firmy Trafo i maja super sklad. Ja najbardziej lubie paprykowe a te pieczone na oliwie z oliwek sa lekko solone. W smaku super!

n59y6iye227k1jnm.png
Podaje sloiczki. Raz sama ugotowalam marchewke i zblendowalam, ale nie byla to jednolita papka (byly grudki). Teraz zaczelismy 3 tydzien rozszerzenia diety - w poludnie je warzywo a po poludniu owoc.
 
Poszukam ich, może gdzieś trafię :)

Ja kupiłam dzisiaj w słoiku gruszkę i jutro zamierzam dać małemu. Zobaczymy czy mu będzie smakowało :) Chciałabym już móc wychodzić na spacery, dzisiaj temperatura jest ok, ale ten smog jest i to mnie powstrzymało. Dzień w domu mi się dłuży a mały ma tylko krótkie drzemki.

A jak tam u Was?
JA wczoraj i dziś dałam rosół domowy z marchewka i ziemniakim i bradzo mlodemu smakowalo :) ze słoiczków jest gorzej
A czas tez nam się dluzy strasznie. Byle do wiosny :)
 
reklama
Ja raz też dałam marchewkę z rosołu, ale bałam się że rosół będzie za tłusty.

Nafoczka masz jakiś system rozszerzania diety? Powiesz mi co je Twój maluch i jak często:)?
 
Do góry