reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

tylko chyba mój tato by chciła wnuka, bo jak na razie to ma 2 córki 3 wnuczki ;D, ale jest zadowolony, a córki mojej siostry go uwielbiają, mam nadzieję że Maja tez będzie :)

 
reklama
u mnie w rodzinie i u męża też to jest pierwsze dziecko z tego pokolenia, czyli pierwsza wnuczka i nawet pierwsza prawnuczka :D
 
prawdę mówiąc kiedyś myślałam o trójce, ale chyba dwójka mi wystarczy
Po co mam się wybijać i średnią zawyżać! ;D
 
Ja jeszcze siedzę w domku z maleństwem ;D ;D ;Dale od września a może już połowy sierpnia wracam do pracy.... Jakoś nie wyobrażam sobie jak to będzie i z kim zostawię Kamilka... :(
 
Ja mojej Lenki nie zostawiam z nikim jakoś jeszcze nie moge ;)
A wiecie co ja bym chciała mieć bliźniaki, nie wiecie co trzeba zrobić? U mnie w rodzinie w każdym pokoleniu sa bliźniaki ale teraz jakoś tylko Lenka przyszła na świat... Zeby miec dziewczynke trzeba jesc słodycze, chłopca pikantne potrawy a bliźniaki...?
Hm...







 
Ja łyszałam że żeby zaplanować chłopca to trzeba jesc dużo nabiału.A z tym słodkim i ostrym to przychylam się do tego co napisała Karolina.
 
reklama
Anulka myślę że nabiał nie pomoże. Przecież płeć dziecka zależy wyłącznie od mężczyzny- od tego czy dotrze jako pierwszy plemnik "żeński" czy "męski"
 
Do góry