reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

Ciekawa jestem dziewczyny kiedy ostatni raz poczytałyscie sobie jakąś ksiązkę, taka nie o dziecku ani karmieniu... ;D ;D ;D
Mi ostatnio juz bardzo się chciało takiej "normalnej " literatury trochę, ale ciagle nie było czasu, w końcu powiedziałam że dośc i wieczorami gdy Kamilek zasnął czytałam , przeczytałam juz 2 ksiązki, uff ale mi ulzało... lepiej się człowiek czuje (dodam że bardzo lubie czytać) tylko trochę niewyspana, ale co ... czasem warto... ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Powiem Ci, że regularnie co 2 tygodnie jeździmy do biblioteki i biorę jakieś 6-7 pozycji. Czytam wieczorami jak mały śpi. Ostatnio np. Pilipiuka cykl: Kuzynki, Księżniczka, Dziedziczki. Ja zawsze dużo czytałam i po prostu muszę jakoś znaleźć na to czas. Sporo książek także kupujemy.
 
hihi, ja ostatnio przeczytałam aż kilka książek w bardzo krótkim czasie (nawet jedną w wieczór), ale było to w styczniu, w czasie sesji... ;) za to teraz nawet za te obowiązkowe lektury ciężko mi się zabrać...
 
Ja kupuje duzo ksiazek raz w miesiacu ( minimum) jestem w bibliotece a czytam wtedy jak mały spi czy;li zazwyczaj wieczorami lub popołudniami jak sam sie grziecznie bawi wtedy patrze na niego i obok czytam
 
I oby tak dalej... ;D
Ja zaniedbałam się w tej dziedzinie, w ciągu dnia nie miałam czasu a wieczorem to chciało mi się spac, ewentualnie jakiś film... teraz nadrabiam zaległości... ;D ;D ;D
 
eg16 pisze:
Powiem Ci, że regularnie co 2 tygodnie jeździmy do biblioteki i biorę jakieś 6-7 pozycji. Czytam wieczorami jak mały śpi. Ostatnio np. Pilipiuka cykl: Kuzynki, Księżniczka, Dziedziczki. Ja zawsze dużo czytałam i po prostu muszę jakoś znaleźć na to czas. Sporo książek także kupujemy.

Ja też od dziecka uwielbiam czytać więc zawsze jakoś trochę czasu muszę znaleźć głównie wieczorami jak mały śpi a ja nie wysiaduję na BB ;D ;D ;D ostatnio przerabiam "Zachira" Paulo Cohelio
 
ja też kupuję trochę książek , może nie raz w miesiącu, ale z każdego katalogu "Świata Książki" ;) ...niestety nie czytam ich tyle ile wcześniej, ale staram się od czasu do czasu nadrabiać zaległości, gdy dzieci już śpią ... :)
 
Ja wpadłam na pomysł zeby zaczac Maciowi kompletowac biblioteczke. W świecie ksiażki sa bardzo fajne pozycje dla dzieci. Szkoda tylko ze nie maja powtórki Koziołka Matołka - bo mieli jakies dwa lata temu kupiłam wtedy mojemu chrzesniakowi a teraz chciałbym kupic Maciowi.
 
mi "Koziołek Matołek".... nie kojarzy się najlepiej..... jako dziecko bałam się tej bajki.... mam i książkę i płyty winylowe.... wtedy chyba polubiłam horrory.... ale ja bym tego dziecku nie puszczała ani nie czytała..... :mad: :mad: :mad:
 
reklama
Ja mam jeszcze z dzieciństwa kilka książeczek z serii Poczytaj mi mamo, ale dla Ali wolałabym kupić jakieś bajeczki ze sztywnymi stronami, bo wiadomo jak małe dzieci traktują książki ;D
 
Do góry