reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

ja tez kocham czytac,sotatnio z Filipem czytamy "Wyspe dnia poprzedniego" Umberto Eco. a poza tym ksiazki zwiazane ze studiami,no i oczywiscie wierszyki Tuwima ;D fajnie,ze macie czas na lekture,moze bysmy zalozyly osobny watek poswiecony ksiazkom??
 
reklama
A ja szyjąc Lence ubranko do chrztu odkryłam swoją druga pasję :D przy odrobinie zachęty ze strony męża teraz uczę się szyć i stroje moją Lenkę :laugh:

 
Ja kiedyś szydełkowałam i robiłam na drutach różne rzeczy, ale teraz to czasem nie mam czasu na jedzenie, a co dopiero takie przyjemności...
 
secasia gratuluję nowego hobby, ja też szukam jakiegoś długodystansowego, zajmującego i odprężającego bo zapowiada się że do listopada będę w domu z moją Joasią
 
Almetka ja z Lenka bede siedziała aż do końca lutego 2007 roku :) jestem już na wychowawczym z reszta my juz planujemy kiedy drugie wiec może nie prędko pojawie się w pracy ;D
szycie jest o tyle fajne ż e moge stroić moją Lenkę i wymyślać jej ubiory ;D


 
Pycha już Ci zazdroszcze :) ja nie wiem jak mam sobie zakombinować chce niedługo mieć drugie dziecko ale nie wiem jak to jest na wychowawczym tzn czy przysługuje mi macierzyński bedąc na wychowawczym, może bede musiała jakoś na troche wrócić do pracy :( tylko moją robote liczy się w kalendarzu szkolnym więc nie zawsze można sobie spokojnie wrocic do pracy... Ale musze coś zakombinować :)


 
nie wiem jak to dokładnie jest, ale ja kobinuję tak, żeby byc w ciąży przed samym końcem wychowawczego i potem od razu na chorobowe, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, jedno wiem napewno, jak wrócę do pracy i mnie zwolnia to mogę zapomnieć o drugim dziecku, a tak bym chciała 2 córeczki :)
 
reklama
Pycha mi też się marzy druga córeczka :laugh: chociaż na początku ciąży bardziej chciałam mieć chłopca. Jednak Ala mnie przekonała ;D że małe kobietki potrafią byś fajne
 
Do góry