reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

jak ściśnięty pomiędzy twoimi udami nie rozumie chyba to nie możliwe :confused: może odwrócony jest....czy jak ale to raczej nie możliwe
Tak naprawde zaden lekarz nie ma obowiazku mowic co mama nosi pod sercem .. ma obowiazek powiedziec czy dzidzia jest zdrowa itp... to kwestia lekarza sa tacy co nie chca mowic i nikt ich do tego nie zmusi..
A tak jak Adus napisalas teraz w dobie tego sprzetu ktory jest.. nie ma mozliwosci zeby lekarz nie zobaczyl .. no chyba ze robi usg jakims badziewskim sprzetem albo ma kiepske oko i sie pare razy pomylil
 
reklama
nie wiem,poprostu powoli zaczynam się martwic lekarz mówi że wszystko jest dobrze z naszym dzidziusiem,ale ja nie wiem już dlaczego nie wiem co się urodzi:-:)-:)-:)-:)-(
NIKA gdzie ty mieszkasz .. nie mozesz isc do innego gina???? przeciez mozesz to skonsultowac z kims innym jezeli ci zalezy na tym aby wiedziec co nosisz pod serduszkiem.
 
moze za duzo mu powiedziałam że w domu chca chłopca bo i moi rodzice i teście majajuż po dwie wnuczki i chcą wrescie wnuka... i chce mi zrobić niespodzianke:tak::tak:. A to naprawdę doświadczony lekarz i najlepszy w naszych okolicach:-):-):-)
 
KASIU też tak myśle...kiedyś były takie USG teraz to mało prawdopodobne chyba,że dziecko źle ułożone....
 
KASIU też tak myśle...kiedyś były takie USG teraz to mało prawdopodobne chyba,że dziecko źle ułożone....
nie wiem moj maly tak lezal dziwnie ze doktorek sie smial .. ze musi sie nagimnastykowac zeby zobaczyc co ma miedzy nogami :-)ale zobaczyl.. przy usg 3di 4d chyba juz nie ma takiej mozliwosci aby nie dojrzal;-)
 
NIKa nie chodzi dobry najlepszy masz prawo do konsultacji mozesz gdzie podejsc na usg i tyle tylko przeciez to nie zbrodnia ty nic zlego nie robisz no chyba ze sama n ie chcesz
 
reklama
Bardzo fajny wątek Masiu :) Poczytałam sobie, bo mam sporo zaległości do nadrobienia przez wczorajszą absencję hehe (ale nie abstynencję - trzeba było za państwa młodych wznieść toast łyczkiem szampana).
Jeszcze pozwolę sobie wrócić do ruchów dziecka, bo dużo mam teraz się niepokoi zmniejszoną ich ilością. Wyczytałam w jednym mądrym poradniku, że po pierwsze dziecko ma mniej miejsca i przez to ruchy robią się mniej gwałtowne, zaczyna się takie przeciąganie. A po drugie, dziecko też przygotowuje się do porodu i zwiększa się ilość jego snu w brzusiu u mamusi - zbiera energię na ostatnią prostą i wyjście na świat.
Dlatego ja już się nie martwię (co nie znaczy, że sobie nie podliczam ruchów hihi, lepiej dmuchać na zimne).
 
Do góry