reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

reklama
Dziewczyny, nareszcie przyszedł, mój wymarzony, wyczekany, przepiękny wózek. Muszę się komuś pochwalić, bo mąż jeszcze w pracy, a ja skaczę jak głupia wokół niego i nie mogę usiedzieć ze szczęścia. Świetnie się prowadzi i ma full funkcji i tyle samo dodatkowych gadżetów.:-):-):-)
fotelik.jpggondola.jpgspacergadzety.jpg
pencil.png
 
Tofilesia - jest piękny :) na pewno będziecie zadowoleni, mojemu mężowi też sie podoba, więc niech się nam sprawdza znakomicie!!
 
Dzięki Miki. Jednak nie jest identyczny jak w necie, bo Twój ma zielone koła jako dodatek, a w necie kolor 185 ma zielone kropki. Według mnie spora różnica. Wiesz z czego wynika? Twój bardziej mi się podoba. Szczerze mówiąc nie spotkałam nigdzie takiej kolorystyki jak ta.

Ja jednak zdecydowałam się na kolor 169 i wersję classic.
 
Agusia ja nie wiem gdzie miałam oczy... Oczywiście że to nie jest ten sam wzór... Coś się zwiesiłam... Mój wózek jest używany, podejrzewam że wcześniej były koła a teraz są kropki...
Dziuba owszem dostałam gratis ale od wcześniejszych użytkowników wózka :)
 
Tofilesia super bryka:-) tez sie nad nia zastanawiałam ale za ciężka dla mnie była. Jak sie zdecyduje na czarnego transportera to Leosie bedą zasuwac w podobnych wozikach;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry