reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

reklama
dziuba sliczna masz core a wozek, faktycznie chyba bedziesz musiala nowy kupic albo grafik ustalic kiedy lalki a kiedy Milenka go bedzie mogla uzywac :-D
asia do tej pory wszyscy ktorzy mieli wersje na pasach zaprzeczali temu zeby bylo jakiekolwiek zagrozenie wypadniecia dziecka z wozka wiec ja sie nie boje. W spacerowce bedzie w pasach a w gondoli to nie wiem co taki szkrab musialby robic zeby wypasc z takiego wozka.
 
karola
skoro go prónowałaś i asuje to bierz, wygląda fajnie :)

my sie niby zdecydowaliśmy a mąż sie ociąga z zamówieniem już takim ostatecznym już tydzień.

dziuba gratuluję udanego zakupu !!

Karola wózek wizualnie bradzo fajny, wygląda też na solidny,cena przystępna. W Łodzi nie spotkałam tego modelu ale patrząc na zdjęcie to bym się nad nim zastanowiła.

Ja nowego wózka też nie piorę, tak jak większość dziewczyn wystawiam na balkon i wietrzę :-)

Dzieki Dziewczyny, co do wagi to z gondola waży 14 kg - czyli nie ma tragedii . W sumie jesteśmy zmotoryzowani , mieszkamy w domku wiec dzwiganie po schodach nie jest konieczne.
Widzę jeszcze , że polecacie dziewczyny ten wózek Jedo i moze jeszcze się nad nim zastanowie. Zawsze lepiej posłuchac sprawdzonych opinii :)
 
dziuba sliczna masz core a wozek, faktycznie chyba bedziesz musiala nowy kupic albo grafik ustalic kiedy lalki a kiedy Milenka go bedzie mogla uzywac :-D
asia do tej pory wszyscy ktorzy mieli wersje na pasach zaprzeczali temu zeby bylo jakiekolwiek zagrozenie wypadniecia dziecka z wozka wiec ja sie nie boje. W spacerowce bedzie w pasach a w gondoli to nie wiem co taki szkrab musialby robic zeby wypasc z takiego wozka.

ja się wypadnięcia aż tak nie boje, bardziej tego że będzie dziecko latało podczas jazdy na wszystkie strony. Chodzi mi głównie o wysokie krawężniki,, krzywe chodniki, kostkę. koło mnie nie jest z tym za ciekawie. Chyba pojade jszcze raz nanie popatrzyć. Koleżanka mieszka obok i ma na wahaczach jest zadowolona jak narazie.
 
asiu miałam Bartatinę na pasach, rewelacja bo można bujać dziecko do spania ( tylko ciężko potem odzwyczaić), maluch wcale nie lata podczas jazdy, prowadzi się tak samo jak na wahaczach,mam porównanie bo sąsiadka ma teraz taki i jak go prowadziłam to nie czułam różnicy.
Dziuba śliczną masz córcie:-) a kiedy to takiej pokaznej gromadki się dorobiła hihi???:-D moja też wczoraj w wózku swoją dzidzie woziła po salonie:-D
 
Dziuba śliczna cora!!!:-)
A kolekcja barbie fiu fiu moja ma troche mniejsza, ale chyba niewiele;-)

Wozki świetne widZe ze juz tylko nieliczna garstka nie ma w tym ja.
Tzn. my napewno bierzemy transportera tylko juz sama nie wiem czy fioletowego czy czarnego. Podejrzewam ze decyzje podejmę zależnie od humoru w danym dniu:-D
 
Dziuba wymiekłam ile lalek ma córka.U nas sporo lalek dziewczynki zmaltretowały i wiekszośc straciło włosy a i jeszcze piesek też kilka dopadł.U nas królują pet shopy.U mnie to dziewczynki zamiast lalek to przymierzały siebie do wózka ;-)
 
Agusia ja też mam jedo fyn 4 ds w kolorze 185 - kolor jest identyczny jak na stronie i z wózka jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.
Dziuba Twoja mała urocza, a wózek naprawdę pojemny :-D
Wszystkim dziewczynom gratuluję udanych zakupów!
 
asia mi sie wydaje ze pasy przy nierownych chodnikach, wybojach itp to wlasnie plus wozka bo lepiej amortyzuje nierownosci niz wahacze ktore sa dla mnie zbyt twarde na wertepy.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry