reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

mam do was pytanie
ja już pisałam zdecydowałam się na roana marite i poluje na jakąś okazje

ale zamiast tego znalazłam roana rocco za 300 zł z mojego miasta w wersji 3 w 1 WÓZEK wielofunkcyjny Roan Rocco 3w1 Wrocław
wygląda całkiem nieżle, tylko czy on bardzo się różni od marity?
ma ktoś jakieś doświadczenia z tym wózkiem?
 
reklama
sińka ja kupiłam czarny, w sumie to od razu wiedziałam że chce czarny :-)tylko chcę dokupić torbe do niego ale jakoś mi sie mutsy torba nie podoba i chyba kupie jakąś inna:-p
a fotelik kupie zielony albo turkusowy :-)

mi też bardzo podobają sie czarne. Gdybym miała chłopaka to miałabym właśnie czarny wózek :p
 
mam do was pytanie
ja już pisałam zdecydowałam się na roana marite i poluje na jakąś okazje

ale zamiast tego znalazłam roana rocco za 300 zł z mojego miasta w wersji 3 w 1 WÓZEK wielofunkcyjny Roan Rocco 3w1 Wrocław
wygląda całkiem nieżle, tylko czy on bardzo się różni od marity?
ma ktoś jakieś doświadczenia z tym wózkiem?
fajnie wygląda. nie wiem czym się różnią. może umów się z kobietką i obejrzyj na żywo :)
 
bebzonik przeciez dziewczynka tez moze miec czarny wozek nie jest nigdzie napisane ze nie moze miec:p:) wiec jak ci sie podoba to co za problem:) ja od razu chcialam czarny wozek jak jeszcze nie wiedzialam ze mam chlopca w brzuchu :)
 
Ostatnia edycja:
witam i przepraszam ze wtrącam sie w wasz wątek:tak:
jestem mamą "wrzesień 2010"
i mam do sprzedania wózek X-Lander XA model 2010,w stanie idealnym po mojej córce która ogólnie nie toleruje wózków,rowerków itp rzeczy dllatego też chce sprzedać cały zestaw bo szkoda mi aby sie kurzył,osoby zainteresowane prosze o priv lub nr gg 9888564
pozdrawiam
 
mam do was pytanie
ja już pisałam zdecydowałam się na roana marite i poluje na jakąś okazje

ale zamiast tego znalazłam roana rocco za 300 zł z mojego miasta w wersji 3 w 1 WÓZEK wielofunkcyjny Roan Rocco 3w1 Wrocław
wygląda całkiem nieżle, tylko czy on bardzo się różni od marity?
ma ktoś jakieś doświadczenia z tym wózkiem?

Mnie się wydaje, że one są trochę niższe od Marity. My mamy roan marita po Adasiu i bardzo, ale to bardzo zadowolona jestem z tego wózka i nie zamieniłabym go na żaden inny. Wejdź na stronę producenta i poczytaj wymiary itd :-)

e: za 300 zł, widać po zdjęciach, że zadbany - opłaca się :-)
 
Mnie się wydaje, że one są trochę niższe od Marity. My mamy roan marita po Adasiu i bardzo, ale to bardzo zadowolona jestem z tego wózka i nie zamieniłabym go na żaden inny. Wejdź na stronę producenta i poczytaj wymiary itd :-)

e: za 300 zł, widać po zdjęciach, że zadbany - opłaca się :-)

no ja byłam zdecydowana na marite w 100 % ma wszystko co potrzebuje i do tego strasznie mi się podoba.
Ale temu rocco nic w sumie nie brakuje z marity a dodatkowo ma wywietrznik w budce i większy zakres regulacji rączki. A reszta wymiarów jest bardzo podobna. Tylko z wyglądu mi się mniej podoba, ale za tą cene to chyba to przeboleje. Za podobny zestaw marity bym musiałą z 2 rayz więcej dać.
 
reklama
My tak jak Bluetooth zdecydowaliśmy się na Jedo, miałam tylko dylemat czy Bartatina czy Fyn 4ds, ostatecznie kupiliśmy ze skrętnymi kołami, stoi furka w pokoju i cieszy oko :-D

I ja dołączam do użytkowników Jedo :-) U nas fyn 4ds, w kolorze 185. Jak tylko przyszedł to złożyliśmy go i testowaliśmy po mieszkaniu - ale mąż był skłonny wybrać się na spacer :-p Nie wyobrażam sobie mieć wózka bez skrętnych kół, chociaż tym też chyba kilka razy bez malucha będę musiała się przejechać żeby nabrać wprawy, bo za wcześnie się do zakrętów składam i wszystkie futryny w domu bym poobijała, a mąż mi tłumaczy, to musisz jak tirem się składać :-) Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu i już o wiele spokojniejsza, bo wózek to był mój dylemat nr 1.
 

Podobne tematy

Do góry