reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

A ja uwazam, ze studenci gdzies i na kims nauczyc sie musza,zeby byc pozniej dobrymi lekarzami.. i jakby tak staneli nade mna... to spx :rofl2: Mi ostatnio uczennica krew pobierala, lapki sie jej trzesly tak,ze az odwrocilam glowe,zeby jej nie stresowac.. i pobrala mi lepiej krew niz polozna jakas wczesniej, gdzie pol reki mialam ssiniaczalej bo mi zylka pekla.. :sorry:A poza tym jak ja rodzialam, to nic nie widzialam oprocz swiatla i mojego bolu... :rofl2:
 
reklama
Studenci powinni sie uczyc to fakt:tak:jak maja to robic jak nie beda mieli praktyki;-)ale jak bylam w pierwszej ciazy, i lezalam na patologii ciazy, i bylam wezwana do gabinetu na lozko ginekologiczne, ja wchodze a tam masakra jakas, tyle osob w pokoju ze wolnego miejsca nie bylo, tyle gapowiczow:szok:myslalam ze sie zapale ze wstydu, bylam wsciekla i lezalam z zamknietymi oczami!!! A lekarz jeszcze "tam"poswiecil i mowi"blizej , prosze zobaczyc to jest ......" :szok::baffled::angry::wściekła/y:
 
A moj porod prowadzil juz na ktorejs tam zmianie ordynator z synem.. i uczyl tego syna... a teraz zobacz tu po lewej(czy tam po prawej) jest pecherz plodowy i jak tu zrobisz tak i tak to go przebijesz... to synek ciach ciach i szuka pecherza pach i przebil.. :-D:-D:-D A ja sie w glowe paclam i mysle, no tak.. kazdy moment dobry na nauke... tez byla masakra, ale dal rade! ehehe
 
Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyboru z "gapowiczami" czy bez. I powinni to uszanować. Wiem, że muszą na kimś się uczyć, ale intymność chwili też powinni szanować. Zwłaszcza, że nie każda z nas jest otwarta a często się wstydzi. Bo cóż to za przyjemność pokazywać to i ówdzie ogólnie. Sama wiem, bo chwile po porodzie na sali ogólnej były dla mnie ogólnie mówiąc krępujące.
 
Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyboru z "gapowiczami" czy bez. I powinni to uszanować. Wiem, że muszą na kimś się uczyć, ale intymność chwili też powinni szanować. Zwłaszcza, że nie każda z nas jest otwarta a często się wstydzi. Bo cóż to za przyjemność pokazywać to i ówdzie ogólnie. Sama wiem, bo chwile po porodzie na sali ogólnej były dla mnie ogólnie mówiąc krępujące.

DOKLADNIE :-)PIEKNIE PODSUMOWANE:tak:;-)ZGADZAM SIE :rofl2::rofl2:
 
Mnie szpital i ogolnie porod wyleczyl ze wstydu, lekarz to dla mnie lekarz i to jego praca bo czasem jest tak ze konsultacje z kims innym powinien miec bo np sam postawilby zla diagnoze wiec moge lezec nago przy setce obcych jesli to ma pomoc mi czy mojemu dzieciatku ludzi ale jesli ktos ma opory to powinno to byc uszanowane
 
heh widać rozwinęła się dyskusja na temat "gapowiczów":happy: ale kochane każda ma z nas ma rację, w końcu to jest kwestia indywidualnego podejścia mimo wszystko jakiekolwiek jest nasze zdanie najważniejsze, żeby dzieciątko urodziło się zdrowe, bez powikłań i w jak najmniejszym dla nas bólu:happy:
 
KOCHANE DZIEWCZYNY - lekarze wykorzystuja to ze nie znamy swoich praw - kazdy szanujacy sie szpital i oddział a zwłaszcza ordynator - zapyta was czy ZGADZACIE SIE na udział studentów, bo to PACJENT musi sie zgodzić nie ma tak ze oni ucza sie i maja prawo - prawo to maja przyjsc z lekarzem na obchód - jesli sa przy badaniach, porodzie to tylko za waszą zgodą!!! leżałam po 2 poronieniach w 2 szpitalach i wiem ze praktyki sa różne ale zawsze warto znac swoje prawa
 
reklama
masz rację filantropek76 dlatego teraz bez wstydu się upominam i wołam o swoje choć czasem skutki są różne wiadomo. ale znając swoje prawa mamy szansę sprawić, by pobyt w szpitalu stał się nam bardziej komfortowy:happy:
 
Do góry