reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja troche poczytam a na nastepnej wizycie u mojej gin, popytam jeszcze jej bo nie mam pojecia na tem temat..
 
Estragon- a masz jakies znajome, ktore niedawno rodziły w krakowskich? jak tak to zrob wywiad środowiskowy;) Moje dwie znajome rodziły poł roku temu wiec popytam je, jedna rok temu wiec tez zapytam. Pozatym moja doktorka pracuje Narutowicza wiec tez zapytam. Pozatym w Krakowie moja mama ma znajomego(bardzo dobrego) chirurga, ktory napewno ma pojecie jakie wariunki panuja w szpitalach. Jak tylko cos sie dowiem, dam znac;)
 
u mnie jest niby po skonczonym 27tc ale cykl zajec powtarza sie co 8tygodni i musze zaczac w 23tc bo nastepnego cyklu moglabym juz nie ukonczyc ;)
włąsnie znalazłam tu blisko mnie 20 km, ale to jakaś do dupy szkoła. piszą ze od 24 t.c. godzina kosztuje 30zł (nic nie podali ile cały kurs, albo jak długo trwa kurs) i maksymalnie 3 pary na sale wchodzą. to u mnie w domu wiecej miejsca jest:-D:-D
 
Ale ze względu na posiadaną już wiedzę w tej materii, czy dlatego, że według Ciebie nie było warto?

Warto było, zwłaszcza ze względu na męża, który inaczej w życiu nie przyswoiłby tej wiedzy :)

Natomiast teraz nie czuję takiej potrzeby - jednego niemowlaka przeżyliśmy, większość rzeczy pamiętamy, oddychać potrafię ... nie widzę za bardzo celu.

Może warto byłoby chodzić ze względu na gimnastykę - ale ostatnio też nie mogłam na nią chodzić ze względu na twardnienie brzucha, nie mam więc gwarancji, że i tym razem się uda.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry