reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nataliak, idealnie wyczułaś lukę w naszych wątkach:-) wieć ja szybciutko powtórzę to co pisałam na wątku brzuszkowym- zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia Jeanette- współpracującej ze szpitalem Św. Zofii. Zajęłam ostatnie miejsce (tzn. dla siebie i męża:-)), a zajecia zaczynają się 13go stycznia, raz w tygodniu po 2 godz.
 
reklama
Nataliak, idealnie wyczułaś lukę w naszych wątkach:-) wieć ja szybciutko powtórzę to co pisałam na wątku brzuszkowym- zapisałam się dzisiaj do szkoły rodzenia Jeanette- współpracującej ze szpitalem Św. Zofii. Zajęłam ostatnie miejsce (tzn. dla siebie i męża:-)), a zajecia zaczynają się 13go stycznia, raz w tygodniu po 2 godz.

Ja też zamierzam na Żelaznej!:-) I dowiedziałam się w ciągu ostaniego tygodnia wielu ciekawych rzeczy na ten temat: ze oczywiście trzeba skończyć zwiazana ze szpitalem szkołę rodzenia- więc zapisałam się do Jeanette Kalety:-), ale że to w ogóle nie gwarantuje przyjęcia! Że największą gwarancję daje umowa z położną i lekarz prowadzący.......

Dobrze wiedziec, zapisze sie chocby jutro na pierwszy wolny termin w SzkR, moze sie przed majem wyrobie;) moj lekarz prowadzacy nie jest z zelaznej. Pomysle o poloznej. . w sumie jakbym sie do Sw Zofii nie dostala to nie bede rozpaczala, biore jeszcze pod uwage madalinskiego i instytut matki i dziecka.

Co do szkoly rodzenia polecają (a niekt porodowki nawet wymagają) uczestnictwo tatuskow przed porodem rodzinnym.
Zapisze sie, jakies korzysci napewno sie znajda- chociazby poznanie innych majowek 2010:)
 
a ja jeszcze się nie dowiadywałam nawet:zawstydzona/y:
jest szkoła rodzenia przy tym szpitalu gdzie ja chcę rodzić, ale tam chyba nie pojdę, nie chce mi się 130 km dojeżdzać. pojdę tu niedaleko mnie 20 km :-)
a powiedzcie, jak się kształtują ceny?
 
u mnie 450zl za 8x2h ale wiekszosc zwraca sie przy oplatach szpitalnych za porod.
 
Nataliak, jaką Ty masz dzisiaj wenę dziewczyno!;-) Ja się powtórzę- św Zofia w Wawie:-) (jak mnie przyjmą!:p)
 
ja zdecydowana jestem na centralny szpital kliniczny mswia w warszawie - zadnego innego nie bralam, nie biore i nie bede brala pod uwage ;P
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry