reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
elwiwas jak mamy taki wątek, to odpisuję tutaj;-). Ja właśnie też się waham miedzy Kopernikiem (stąd mam lekarza) a Narutowiczem. W Koperniku leżałam we wrześniu- warunki fatalne, ale specjaliści najlepsi no i neonatologia. W Narutowiczu leżałam 3 lata temu po poronieniu, warunki fatalne (nie wiem jak jest teraz). Lekarza nie zamierzam zmieniac, a nie chciałabym iśc tak na żywioł, tzn z ulicy...
 
reklama
Ja mam najmniejszy wybór więc problemu brak:

W Gorzowie posiadamy jeden szpital :-)

jest jeszcze bliziutko w Skwierzynie ale czas pokaże....
 
No jak czytam opinie o naszych dwóch państwowych szpitalach, to w domu chyba urodzę,jak mnie prywatnie nei przyjmą :-(
Ja tak samo.Państwowo nawet nie mam co,opinie fatalne.Na prywatną klinikę muszę odkładać,jeśli mnie przyjmą oczywiście.Poród w państwowym szpitalu kosztuje (i to nie mało).Wolę drugie tyle dołożyć i rodzić w normalnych warunkach.Także zdecydowałam się na Salve w Łodzi.
SALVE - Nowe Oblicze Zdrowia
 
Warszawska Białystok

anusiak-nie martw sie,naprawde panstwowo nie znaczy gorzej
 
u mnie 450zl za 8x2h ale wiekszosc zwraca sie przy oplatach szpitalnych za porod.
ja własnie nie chce chodzić do szkoły rodzenie przy tym szpitalu co chce rodzić, a za poród rodiznny 150 zł wołają, tzn to jest niby za strój męzą :-)
a tak przy okazji to od którego tygodnia się idzie?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry