reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
oooo to ja się mogę załapać bo termin dopiero 20 :-D wcale się nie pogniewam jeśli urodzę wcześniej bo bardzo chciałabym mieć byczka :-)
dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, która 2 lata temu miała termin na 18 maja a urodziła 1!! to jest dopiero przesunięcie..
 
Mi tez by 14 pasował :-) Byczki są super! (mezusiu moje)
A bliźniaki... nie umiem sie z nimi dogadać, zwłaszcza facetami...

Moj braciak 3 tyg przed terminem sie pojawił
 
Hello Babeczki!
Wróciłam ze szpitala, na szczęście wsio ok. Ale jak zobaczyłam ile naskrobałyście przez te kilka dni to mnie głowa rozbolała....
Chupcia pewnie na mnie trafi bo to akurat mój termin ;)
 
Cicho baby, ja jestem bliźniakiem!

Ale przyznaje że wcale niełatwo się nieraz ze mną dogadać, hihihi:-D:-D:-D Mój mężulo - byczek - o wiele łatwiejszy w codziennym dogadywaniu się:-)
 
Ja tez jestem bliźniakiem:-) i mój tatuś....:-) Mi oczywiście trudniej ocenić siebie samą -chociaż wiem, ze bywam niezlą cholerą- ale faktycznie, mój tatuś to ciężki orzech do zgryzienia:-D
 
u mnie bardziej prawdopodobne, że jak zahaczę to o barana (moja siostra jest barankiem- uparciuszek;-)). Ja jestem wodnikiem:-p i trochę żałuję, że moje dzidzie nie bedzie też wodnikiem:sorry:. Główna wada- brak skromności i nie wypatrzony jęzor:zawstydzona/y: hahahah.
 
mam pytanie:
któa z dziewczyn rodząca po raz pierwszy NIE wybiera się do szkoły rodzenia??
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry