reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja się wybieram, tzn już sobie chodzę na wykłady - jak dla mnie są ok, co do cc to wiem napewno ze nigdy z wlasnego wyboru bym sie nie zdecydowała, przeciez to jest normalna operacja, ktora niesie za sobą różne powikłania ( oczywiście nie musi), ordynator na SR dokładnie nam opisał różnice miedzy naturalnym porodem a cc i wiem ze chciałabym urodzić sn
 
reklama
estragon ja chodzę na Galla, opłata jest 100zł, ale mnie jeszcze nikt o nią nie zapytał, jest w poniedziałki i czwartki o 13:30, ja narzazie chodziłam tylko w poniedziałki bo w czwartki nie dałam rady
 
estragon ja chodzę na Galla, opłata jest 100zł, ale mnie jeszcze nikt o nią nie zapytał, jest w poniedziałki i czwartki o 13:30, ja narzazie chodziłam tylko w poniedziałki bo w czwartki nie dałam rady
o kurczę, to godzina dla mnie nieodpowiednia, bo mąż pracujący, a chciałabym, żeby ze mną chodził. Ja na ostatniej wizycie pytałam mojego gina o szkołę rodzenia (to było na początku grudnia), to powiedział, że za jakieś 2 miesiące, no i że właśnie się płaci, ale dla osób z Krk są dofinansowania z urzędu miasta, ale w tym roku skończyły się w sierpniu i teraz są pełnopłatne. Tak sobie myślę, że może po nowym roku szpitale znowu dostaną kasę, to będzie taniej.
 
Ja bede rodzić pierwszy raz i nie wybieram sie do skzoły rodzenia... Nie dlatego, że nie chce tylko tak wyszło;)
Do mam z Krakowa pytałam mojej doktorki jakie warunki są w szpitalu Narutowicza. Jedna strona oddziału położnego wyremontowana i bardzo przyjemna, za to porodówka nie zachwyca. Niedługo popytam jeszcze inne osoby... i bede pisać!
 
Moje drogie, kolejny kamień milowy w historii mojej ciąży;-) - mamy położną ze św. Zofii!:-D Rozmawiałam z nią narazie przez telefon i wydaje się bardzo miła, a przede wszystkim kompetentna. Pytała czy będziemy chodzić do szkoły rodzenia, kiedy powiedziałam że zaczynamy już we środę w szkole Jeanette- poinformowala mnie o tym, że inne szkoły są refundowane, tylko ta nie. Więc uczciwie:-) Poza tym uprzedziła mnie, że jeśli nie mam lekarza ze św Zofii, a przed porodem (nie w trakcie rzecz jasna) okaze się że dziecko jest ułożone pośladkowo, to będę musiała się umawiać na cesarkę ze swoim drem- czyliw moim przypadku w Wołominie. Podała mi też nazwiska lekarzy z Żelaznej, na wypadek gdybym chciała umówić się z którymś na wizytę (Wieczorek lub Lewczuk). Mamy się spotkać na przełomie marca/ kwietnia i porozmawiamyu o moich oczekwianiach co do porodu. Zrobiła na mnie baaaaaardzo dobre wrażenie, w międzyczasie wyguglowałam też jej nazwisko, i co prawda nie znalazłam wielu opinii- ale same pozytywne:-)
 
melduje ze jutro zaczynamy szkole rodzenia. zdam relacje wieczorem jak wroce. dzis bylam zaplacic za zajecia i mialam okazje obejrzec sobie izbe przyjec. jest o tyle fajnie ze poloznictwo ma osobna a nie jedna na caly szpital jak to zwykle bywa.
 
melduje ze jutro zaczynamy szkole rodzenia. zdam relacje wieczorem jak wroce. dzis bylam zaplacic za zajecia i mialam okazje obejrzec sobie izbe przyjec. jest o tyle fajnie ze poloznictwo ma osobna a nie jedna na caly szpital jak to zwykle bywa.
a ile płacisz za szkołę???będziesz sama chodziła???
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry