reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Myślę że ten stosunek przyjacielski jest w związku najważniejszy:tak: ....i fajnie waszym dzieciakom, że mają takich rodziców, na pewno wyrosną z nich też niezłe aparaty:-)
 
reklama
Z tym uzupełnianiem to by było ok gdyby teraz sam urodził drugie dziecko, skoro pierwsze wyciskałam z siebie ja. Byłoby fair :-p
Kamil już niezły aparat... nawet małego buziaka nie możemy sobie dać bo zaraz wali teksty typu: O jeeenyyyy możecie tego nie robić przy mnie?
Albo ostatnio zasłyszany w bajce: "możecie przestać wysysać sobie twarze?"
:-D:-D:-D
 
Kurde, Magda, zabijasz mnie śmiechem!:laugh2: a ja kiedyś miałam faceta który takimi tekstami walił, czasem to aż żałuję że go pogoniłam...:sorry::-D:-D:-D
 
No masz. Może był niezłym aparatem, ale partnerem do doopy...
Ja wymiękam dziś, mam taki humor, że masakra. A nic nie piłam, nic nie brałam...:-p
Dziś tłumaczyłam Kamilowi co to jest worek mosznowy.... w pewnym momencie nie wytrzymałam i mówię: to z przodu to jest penis (no tak), a teraz... to na czym wygodnie sobie Twój penis leży i śpi jak na poduszce to jest właśnie worek mosznowy....:eek:
Bo my się dziś fachowo uczyliśmy :-D:-D:-D

A na koniec było tak: już pominę "odbyt" sam w sobie.... chłopcy mają penisy, dziewczyny nie... co mają dziewczyny? - odbytnicę - :rofl2:
To, że wszyscy mają odbyt to wiadome, ale dla Kamila odbytnica to już co innego :-D:-D:-D

Jak tak dalej pójdzie to szybciej urodzę niż się spodziewam :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Aga ja jestem porąbana :-D:-D:-D

Wiem, że to nie ten temat, ale....
Kiedyś miałam rozmowę kwalifikacyjną w pewnej placówce finansowej. Oczywiście gajer w prążki, teczka - nie torebka tylko taka teczko - torba jak mają urzędnicy, do tego koczek... No to wchodzę pewnym krokiem do tego gmachu, podchodzi do mnie bardzo elegancka kobieta w średnim wieku. Przywitałam się, przedstawiłam i mówię: Państwowa Inspekcja Pracy, chciałabym porozmawiać z kimś kompetentnym... Kobieta oczy w słup, ja za moment z usmiechem, że jednak przyszłam w sprawie pracy. A, że Dyrektor regionalny kogoś tam jeszcze przesłuchiwał, więc z tą Panią chwilę sobie pogawędziłyśmy, jak się okazało była to najważniejsza osoba w placówce. Moje wejście zrobiło na "szefostwie" ogromne wrażenie, jak również szybkość nawiązywania kontaktów... niestety musiałam zrezygnować ze względu na umowę, która mi nie odpowiadała. Szkoda mi było....

Ja mam ADHD i wiele innych schorzeń, które niegdyś były leczone tęgim laniem :-D:-D:-D


dobre, aż se budzić zaczyna jak czytam Wasze posty.....
 
no masz. Może był niezłym aparatem, ale partnerem do doopy...
Ja wymiękam dziś, mam taki humor, że masakra. A nic nie piłam, nic nie brałam...:-p
dziś tłumaczyłam kamilowi co to jest worek mosznowy.... W pewnym momencie nie wytrzymałam i mówię: To z przodu to jest penis (no tak), a teraz... To na czym wygodnie sobie twój penis leży i śpi jak na poduszce to jest właśnie worek mosznowy....:eek:
Bo my się dziś fachowo uczyliśmy :-d:-d:-d

a na koniec było tak: Już pominę "odbyt" sam w sobie.... Chłopcy mają penisy, dziewczyny nie... Co mają dziewczyny? - odbytnicę - :rofl2:
To, że wszyscy mają odbyt to wiadome, ale dla kamila odbytnica to już co innego :-d:-d:-d

jak tak dalej pójdzie to szybciej urodzę niż się spodziewam :laugh2::laugh2::laugh2:
:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
Z tym uzupełnianiem to by było ok gdyby teraz sam urodził drugie dziecko, skoro pierwsze wyciskałam z siebie ja. Byłoby fair :-p
Kamil już niezły aparat... nawet małego buziaka nie możemy sobie dać bo zaraz wali teksty typu: O jeeenyyyy możecie tego nie robić przy mnie?
Albo ostatnio zasłyszany w bajce: "możecie przestać wysysać sobie twarze?"
:-D:-D:-D
magda aż sie popłakałam niezłego masz tego syna aparat niezła klasa, po kim taki po mamie czy tacie pewnie po trochu z każdego
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry