reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Magda, zgadzam się z Asieek:-) A wszystko jedno o czym, w księgarniach by sie położyło pod komediami to byś furorę zrobiła:-D Te Twoje teksty powalają :-D
 
reklama
Zgadzam sie z dziewczynami, co prawda to prawda. Tez trzymam kciuki i zycze udanego porodu, czy to w Polanicy, czy troche dalej.
 
magda trzymam kciuki żeby konsultacja wypadła pomyślnie i żebyś rodziła tam gdzie chcesz - pamiętam że się napaliłaś na tą Polanicę.
A w najgorszym wypadku może spotkamy się na porodówce w Wałbrzychu, bo ja tam startuję, z tym że ja - jakby co - to mam 80km w jedną stronę :-D
 
lenkaa ja Cię podziwiam przez te 80km ;)
Wolałabym rodzić w PZ i to sn, ale faktycznie jak mi moja "kontaktowa" powiedziała to tylko Wałbrzych.... no i raczej cc, qrde.
Nic nie poradzę, takie życie. Zdrowie najważniejsze i młodej i moje.
Zobaczę co powie kardiolog, choć wiadomo co lekarz to opinia. Fakt faktem nie ma co ryzykować bo to jednak serce. A gdybym była córką mojej kontaktowej to mi powiedziała, że na kopach do Wałbrzycha bym leciała.
 
Ostatnia edycja:
magda skoro tak wygląda sytuacja to też bym się na twoim miejscu nie zastanawiała - trudno mus to mus - ale zdrowie twoje i dziecka najważniejsze. CC to nic przyjemnego ale być może będzie po nim mniej komplikacji niż po powikłaniach porodu sn przy wadzie serca. Dmuchaj na zimne - pamiętaj że masz dzieci do odchowania i umawiaj się na tą cesarkę - przynajmniej datę będziesz miała pewną.
A ja w Wałbrzychu instaluję się już od 8 maja u teściów - jak wejdę w termin - więc jak wytrwam do tego czasu to będę miała szpital na miejscu - problem z dojazdem wyniknie jakbym wcześniej zaczęła rodzić. Jakby co to wpadnę cię odwiedzić bo jestem w tym szpitalu co tydzień :) Pociesze cie tylko ze atmosfera jest tam bardzo miła jeśli chodzi o personel, no i warunki super więc tyle dobrze..
 
magda
A ja w Wałbrzychu instaluję się już od 8 maja u teściów - jak wejdę w termin - więc jak wytrwam do tego czasu to będę miała szpital na miejscu - problem z dojazdem wyniknie jakbym wcześniej zaczęła rodzić. Jakby co to wpadnę cię odwiedzić bo jestem w tym szpitalu co tydzień :) Pociesze cie tylko ze atmosfera jest tam bardzo miła jeśli chodzi o personel, no i warunki super więc tyle dobrze..
lenkaa jakby co to czekam na odwiedziny. Zrobię kawę, upiekę ciasto, walniemy "Brudzia" tylko nie wiem jeszcze jak bym to zorganizowała w szpitalu :-D:-D:-D
Dziś wizyta, więc raczej coś będę wiedzieć. Znaczy jakie są zamiary mojego gina co by było gdyby. Zobaczymy. Trochę mi to plany pokrzyżowało :baffled:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry