reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Moj szym tez tanczy przy kazdej muzyce...czy to w samochodzie czy na podlodze czy w krzeselku do karmienia :).
On najbardziej lubi muzyke z "barwow szczescia" najbardziej sie wtedy cieszy :)
Co do tv u mnie jest prawie non-stop wlaczony a Misiek jakos nie przywiazuje do tego wagi.
Kiedys jak juuz bylam bardzo zmeczona to postawilam go w krzeselku przed tv i wlaczylam bajki-wytrzymal 10min :(.
 
reklama
Jasiek więcej tańczył jak jeszcze nie chodził - to wtedy tańczył jak najęty... jak zaczął chodzić to już mu sie tańce znudziły. czasem tylko rozłoży ręce na boki (jak do baletu) i obkręca się wogół własnej osi patrząc na jedną rękę:-D:-D:-D
może jakiś baletmistrz z niego będzie :laugh2::rofl2::rofl2:

a w tv to lubi oczywiście wszelkie piosenki na początek/ koniec filmów/ seriali, no i wszelkiego rodzaju dżinge :-D przed/ po faktach, sporcie, pogodzie:-D

Laila - witaj!
 
madzik - spoko, złapałam żarcik :-D

Ale akurat trochę kiedyś śpiewałam w zespole młodzieżowym, więc da radę wytrzymać :-D

Laila - witaj kobieto :-)
 
to w sumie co trzeba robić żeby uniknąć tego problemu ze stulejką? jedni mówią naciągać, inni że nie... już zgłupiałam :eek:

my już od roku mamy problem z rączką, a dokładnie z miejscem szczepienia szpitalnego:wściekła/y: smarujemy wszystkim czym lekarz zaleca, ale nic nie pomaga :-( ma taką zaczerwienioną, suchą i wybrzuszoną skórę wokół tego szczepienia :-( w poniedziałek znów idziemy po kolejną maść/krem czy jeszcze inny wynalazek :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja mam w domu już drugą tancerkę. Neska chce muzyczkę nawet do usypiania :-D I oczywiście podśpiewują sobie ( po swojemu) tańczą ;-)

Laila witaj
Eve ja fałszuję niemiłosiernie, aż ucho więdnie, ale dziewczyny też tańczą i co najdziwniejsze ... skutkuje wtedy, gdy Drusia nie chce jeść. Jak tylko zaczynam np: "Stary niedźwiedź mocno śpi..." to Neska śpiewa razem ze mną, a Druśka wcina :-D:-D:-D
M się śmieję,że tak szybko je, abyśmy z Neską szybciej zakończyły wycie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Moja Zoska tez tancerka tanczy przy wszystkim, no i oczywiście jest jedyna fanką mojego wokalu, a co do TV to u nas ogląda sie jedynie wiadomości, mąż lubi obejrzeć skoki, czasami jak muszę coś zrobić to włącze Zosi baby TV (mamy tv n), ale zeby specjalnie sie interesowała telewizja to nie zauważayłam popatrzy 3 minutki i tyle
 
moja Zuzka też tańczy do Majki - poczatek i koniec - rzuca zabawki i leci do tv:-D a u nas tvn leci jak widzę bo akurat jak wracam z pracyto mama ogląda annę marię wesołowską czy inny sąd i potem jest majka to już leci. ale ogląda się też na reklamy z tego co zauważyłam no i podryguje do........ jingla faktów tvn:szok::-D śmieszna jest:-D

ale ostatnio zauważyłam, jak wróciłam, że było więcej osób (2 dziadków, Zuzia +ja) wcześniej byli tez inni dziadkowie i jak wróciłam i zaczęłam mówić do Zu to ona do mnie się odwracała, potem siup na tv potem siup na zabawki siup na dziadków i tak w kołko. w końcu zaczęła się denerwować. wyłączyłam tv i było ok. widocznie jej przeszkadzało i nie mogła się skupić. dzisiaj moja babcia się wygadała, że moja mama puszcza Zuzce bajki. Obie wiemy, że nic jeszcze z nich nie rozumie - ciekawe czy mama musi coś zjeść i stara się ją jakoś zająć na chwilk e czy co, muszę zapytać jutro. bo ogólnie Zu weszła w moment kiedy strasznie płacze kiedy się ją zostawia - tzn nawet stawia na podłodze, próbuje swoich sił no i pokazuje charakterek...córeczka tatusia:sorry2:


acha - dziewczyny Zuzka ciągle łazi na palcach. w zasadzie nie potrzebuje mojej ręki do tego by biegac (ale chyba się boi) tylko właśnie łazi na palcach. moja mama i babacia mówią, że jakby miała buty to nie byłoby kłopotu. co wy na to??

leila - witaj, ale Cię nie było:szok::szok::szok: Ali bardzo włoski urosły - bo tego jestem najbardziej ciekawa
 
reklama
Justyna z tym chodzeniem na palcach moze byc tylko przejsciowe, moze kapcie rozwiaza sprawe, a jak nie to obserwuj czy sie nic nie dzieje lub udaj sie do lekarza na wizyte jak dalej bedziesz sie marwic gdzies czytałam ze to moze byc napiecie miesniowe ale tez nie musi bo moze jej tylko tak wygodniej na paluszkach
 
Do góry