reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

hej laseczki, w końcu moge usiąść normalnie mam już dość dzisiaj, Sebek to już prawie całe uzębienie ma :) u nas dzisiaj sie przebiła prawa dolna dwójka, było pół dnia płaczu, ale tyle co popatrzyłam to druga dwójka też już wychodzi u z góry idą kolejne...
a co do umejętności to "cześć" już miał dawno opanowane, pożniej była"piątka", ostatnio "papa" ale tylko jak sie zachce :) a ostatnio uczyłam go robić "akuku", zakrywać rączkami oczy :) co prawda nie zawsze mu sie uda zasłonić oczy :) nie raz uszy, czasen policzki albo czoło,ale ogólnie to wie o co chodzi tylko koordynacja :)
 
reklama
Gratuluję dzieciaczkom nowych ząbków, u Kuby lada dzień pojawią się górne jedynki i dwójki, tak hurtem wszystkie cztery :-D

u Kuby a kuku było hitem jak miał 7-8 miesięcy, chował się za wszystkim, zakładał sobie nawet skarpetki na oczy byle się zakryć i ściągał z wielkim okrzykiem radości :-) papa też kiedyś robił, a teraz robi papa, ale nie kiedy ktoś wychodzi, tylko jak np. idzie spać albo jak jadą auta :-p ostatnio nauczył się udawać tarzana :-D:-D wiecie taki śmieszny odgłos jak się zakrywa i odkrywa szybko usta ;-) z kolei jeśli chodzi o pokazywanie to pokaże na misiu wszystko nosek, usta, uszy, pocałuje misia, przytuli go, ale za nic nie chce pokazać oczka, nie wiem dlaczego :baffled:
 
agnessia u nas też takie akuku już dawno robił, najchetniej to sie pielucha zakrywał :) my na te odgłosy mówimy: robić indianina, ale to już mu się znudziło :) a co do pokazywania to u nas nic, wogóle go to nie interesuje :) moze kiedys...
 
Maniulka u nas jest tylko mama :) nic więcej nie mówi ale późne mówienie to u nas norma więc się tym nie martwię, może u Was jest podobnie
 
U nas Oliwier kiedyś mówił ata, Agata(imie swojej chrzestnej:szok::szok:,tak go nauczyła), mama to mówił ale "amaaaa". Mówił coś ala dzidzia;-)
Ale przeszło mu i jedyne co mówi teraz to "Nieeeeee" albo własnie jak mnie woła "Amaaaa".

Jak piszecie o swoich dzieciach to widać taką różnorodność. Jedne dużo gadają, inne dużo koordynacyjnie umieją robić, inne już chodzić, jeszcze inne mają większość zębów,a inne prawie ich wcale.. kurcze niby człowiek taki sam a jak różnie się rozwija. Różne umiejętnosci w różnym czasie:-)
jak widać każdy na swoje umiejętności ma inny czas;-)
 
hej laseczki, w końcu moge usiąść normalnie mam już dość dzisiaj, Sebek to już prawie całe uzębienie ma :) u nas dzisiaj sie przebiła prawa dolna dwójka, było pół dnia płaczu, ale tyle co popatrzyłam to druga dwójka też już wychodzi u z góry idą kolejne...
a co do umejętności to "cześć" już miał dawno opanowane, pożniej była"piątka", ostatnio "papa" ale tylko jak sie zachce :) a ostatnio uczyłam go robić "akuku", zakrywać rączkami oczy :) co prawda nie zawsze mu sie uda zasłonić oczy :) nie raz uszy, czasen policzki albo czoło,ale ogólnie to wie o co chodzi tylko koordynacja :)
ja wczoraj tez miałam dosc. Mój sebek tez robi akuku ale niezakrywa raczkami a to mósi wygladac bajecznie jak zak:-)rywa np. uszka przy akuku

My mamy już złotą 10 ząbków :-)
U nas hitem ostatnio jest pokazywanie jakie dobre i wysyłanie całuska :-)tylko marwi mnie to że mała strasznie mało mówi :-(
Mój tez niegada prawie. kiedys ładnie mówił mama baba i niera tata a teraz nie cofnoł mi sie:-(. tylko ze kiedys tak mial z kosi i jeszcze z czym ale niewiem co z ta mowa bo seweryn szybko gadał. naczy on cos tam mówi np nie am
 
Gratuluję dzieciaczkom nowych ząbków, u Kuby lada dzień pojawią się górne jedynki i dwójki, tak hurtem wszystkie cztery :-D

u Kuby a kuku było hitem jak miał 7-8 miesięcy, chował się za wszystkim, zakładał sobie nawet skarpetki na oczy byle się zakryć i ściągał z wielkim okrzykiem radości :-) papa też kiedyś robił, a teraz robi papa, ale nie kiedy ktoś wychodzi, tylko jak np. idzie spać albo jak jadą auta :-p ostatnio nauczył się udawać tarzana :-D:-D wiecie taki śmieszny odgłos jak się zakrywa i odkrywa szybko usta ;-) z kolei jeśli chodzi o pokazywanie to pokaże na misiu wszystko nosek, usta, uszy, pocałuje misia, przytuli go, ale za nic nie chce pokazać oczka, nie wiem dlaczego :baffled:

hahaha to musimy się spotkać - mój pokaże Twojemu oko (tylko to umie) a Twój mojemu resztę :-D:-D:-D

Gratuluję ząbków wszystkim :-)
mój też mówi tylko mama, poza tym to jakiś bełkot bez sensu, i ostatnio sam z sobą bawi się w akuku przy lustrach ;-)
 
reklama
Do góry