reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Ja mokrych chusteczek prawie w ogóle nie używam do pupy (tylko na wyjazdach). Od samego początku kupuje płatki kosmetyczne cleanic Dziudziuś i myję normalną wodą. Płatki kupuję na allegro bo wychodzą po 4 zł za opakowanie a nie jak w sklepach ponad 6 zł.
 
ja prawie w ogóle nie używam chusteczek jedynie do przetarcia buzi nieperfumowanych,lub poza domem, tak na codzień myje małą pod kranem w lazience, jak była maleńka też myłam ja wodą z mydłem, jakoś mi się zdawało zawsze ze chusteczki nie umyją dokładnie każdej fałdki, jeszcze u chlopca gdzie wszystko jest schowane to ok ale dziewczynkę chyba lepiej myć wodą, może dlatego też mała nigdy w życiu nie miała odparzeń.
carolin mojej koleżanki córeczka tez miała z tym problem dostała jakąś maść i przeszło
Eve kiedyś też uzywałam tych płatków, jak Zosia była mniejsza teraz wkładam jej tyłek pod kran i myje ręką, jak jest coś grubszego to wycieram najpierw papierem a potem mydło i woda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja karmię tylko w nocy i to najczęściej tylko raz, więc nie mam tak ciężko. W dzień zjada to co my plus rano kaszka.
 
Ja stosuję chusteczki nawilżane już przy drugiej córce i nie mam takiego problemu, więc nie wiem czy to rzeczywiście one są winne.
 
ivaz a jakiej firmy chusteczki używasz do buzi - nieperfumowanych? ja buzię myję zawsze wodą ale czasem na wyjeździe przydałyby mi się takie chusteczki
 
magdalenka wiem co czujesz ja takie noce przeżywałam własnie w 7-8 miesiącu młodego, tak mnie wykańczał że to chyba przyśpieszyło decyzję o odstawieniu:tak:
 
reklama
Do góry