reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Może Wasze panny pożyczyłyby trochę uzębienia Drusi ;-)
u niej nadal pusto w paszczy.
 
u nas nocki nie przespane od 2 miesięcy i nadal nic...:-(
maniulka fajny rym ;-):-D:-D
 
Mój Kacper waży w tej chwili 10,4 kg przy urodzeniu ważył 4250 :) także bardzo wątpię aby udało mu się potroić wagę do 14 marca, myślę że spowodowane jest to tym że gdy skończył 9 miesięcy zaczął sam stawiać pierwsze kroczki :) w tej chwili to już prawie biega po całym domu :) i spala wszystko co zje :) a co do ubranek to przeważają na 80 ale to zależy od firmy
 
Ostatnia edycja:
to raczej ja powinnam Julę tuczyć ;-) tylko jak to zrobić, jak ten uparciuch nie chce jeść...

Ola mój mały też ma 8300, a ostatnio jak go ważyłam to nawet 8200...też nie chce jesć, narazie ma katar, więc ok, może nie mieć apetytu, ale jak kataru nie będfzie już miał, to ide z nim do lekarza!!!
 
U nas kolejny postęp - młody zaczął robić 1-2 kroki :-) i pokazuje dzisiaj oko prosiaka :-D (do tej pory miał wszystko gdzieś) ;-)
 
reklama
gratuluję wszystkim chodzącym maluchom i tym co stawiają pierwsze kroczki :-)
mój Kacper zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroczki jak skończył 9 miesięcy, a teraz to już prawie biega :-) no ale to już tak jest jak już zaczną to nie chcą się zatrzymać
 
Do góry