reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dziewczyny macie jakies sposoby na obnizenie goraczki maluchowi oklady i czopek nie pomagaja a ja juz sama nie wiem co robic ... ;:)-(
 
reklama
Mirka, ostatnio jak byłam u lekarki, to powiedziała że jeszcze nie ma się czym martwić, bo jeszcze się mieści w granicach centylowych... ale mnie martwi to, że nie chce jeść - 11-miesięczne dziecko, które jest praktycznie tylko na cycu... przecież nie żyjemy w trzecim świecie, żebym nie miała jej czym karmić :-(
 
Po raz pierwszy pisze w tym watku na temat samej Julity.
Po raz pierwszy chora:-(W nocy sie budzila,czulam ze jest goraca ale nie chcac jej rozbudzac,poczekalam do rana.Rano temperatura w pupie 38,5 na 1 termometrze rteciowym a na 2 elektronicznym 39,2.Bylysmy u pediatry ale nie tej jej tylko innej bo inna przyjmowala niestety dzis.osluchowo czysto,zero kaszlu,zero kataru,brzuszek w badaniu recznym OK.Jedynie lekko gardlo czerwone-wstepna diagnoza zapalenie gardla.Dostala Oscilococcinum,cebion multi,paracetamol w syropie (to juz mamy) i syrop z malin/pozeczek napotny Pyrofen czy jakos tak.Czyli glownie domowe sposoby,ziola i homeopatia.Rano mamy zmierzyc tempke,jak bedzie wysoka to mam wykupic antybiotyk+Lacidofil oslonowo bo mam recepte.Kiepsko bo maz tez pokasluje,mnie swedzi gardlo.A w sobote kurs:eek::no:Nieciekawy mam humor.
 
reklama
Do góry