reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
marlena - fajny samochodzik :-)
mordo - czyli coś w tym jest! :tak:
ivaz - super ze mała już kroczki robi :-)
ola - rewelacyjnie to wygląda jak mały ludzik drepta sam :-D
 
hej cioteczki :-) pamiętacie nas?
trochę dawno nas tu nie było, ale miałam problemy z kompem, potem święta i całe zamieszanie, mąż zjechał do domu dopiero w wigilię więc prezenty i inne rzeczy były na mojej głowie. No ale teraz postaram się częściej tu zaglądać.
no ale na temat
Jestem w szoku widząc jakie postępy zrobiły Wasze maluszki :tak:
Wojtek dopiero zaczyna raczkować, próbuje też samodzielnie wstawać, ale na ogół kończy się to tym że klęczy przy fotelu lub wersalce. Do chodzenia mu jeszcze daleko :sorry2: no ale przy jego wadze to nic dziwnego, jak ważymy go na takiej domowej to wychodzi nam coś koło 12kg, ale nasza waga niedokładna i może zawyżać. W czwartek idziemy na szczepienie (dopiero 3, bo chorował i się znów wszystko przesunęło) to zważą go tam dokładnie. Zęby mamy 4 u góry i 2 na dole, wychodziły prawie jednocześnie, było ciężko :dry::sorry2:i to chyba tyle:-):tak::-D

 
Jesli chodzi o nas, to Dominik raczkuje bardzo dobrze i szybko i to jest jego najlepszy sposób poruszania się. przy meblach wstaje i stawia pierwsze kroki. Prowadzony pod rączki ładnie chodzi po warunkiem, ze ma jakiś cel.;-)
Ząbki mamy na razie 4 -dwie jedynki dolne i dwie górne.
To na tyle u nas:tak:
 
A mój mały teraz uwielbia pchacza, wczoraj parzę a on wytargał go sam z pokoiku i idzie z nim po korytarzu :-D i teraz też tak jak Wasze chce ciągle chodzić za ręce :-) a jeszcze kilka dni temu nie chciał wcale!
Gdzieś czytałam ze dziecku trzeba stworzyć odpowiednie warunki żeby się czegoś nauczyło, np do raczkowania i chodzenia dobra jest wykładzina, itd. itp. tak samo pchacz jest super wynalazkiem, dziecko jak chce to idzie samo i nie zmusza do tego non stop mamusi :-D
 
reklama
Potwierdzam w 100% ze pchacz to super wynalazek:tak:
Nasza Juli tak sie rozchodzila z nim ze go przed nia troche chowalismy:-D
Jest 4 zabek-prawa gorna jedynka,ale dziwnie rosna zabki temu mojemu dziecku.Na suwaczek nie mam czasu dzis poprawic go:baffled:
 
Do góry