reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelcia-:-D:-D:-Dtylko jak beda potrzebne porady dotyczace ksiegowosci to mnie nie wywoluj bo ja nic a nic nie umiem i nie wiem w swojej dziedzinie:-DW pracy to data,waluta,dane kontrahenta,kwota,cos tam i ENTER:-D
 
reklama
Dziewczynki gratuluje sukcesów dzieci
Ewelcia twój Szym to zawodowiec, lubię o nim czytać:-):-)
Saro ale usmieałam się z Julitki:-D:-D
Moja Zośka też już siada od jakiegos czasu, siedzi juz bardzo pewnie, raczkuje juz ze 3 tygodnie, staje, klęczy, oprócz ze śmiga jak szalona na czworaka na kolanach to jeszcze ostatnio staje też na nogach (stopach) i na rękach i tak chodzi. A z ostatnich nowości to babcia ja nauczyła robic kosi-kosi, i tutu kokoszeczka, robi to na zawołania, a włazi jeszcze za firankę chowa się, a jak sie mówi gdzie jest Zosia, to odsuwa firankę, i wychyla głowę, a po słowach a kuku, cieszy się mało jajka nie zniesie. Chyba oprócz rozwoju ruchowego zaczynamy się rozwój intelektualny:-)
 
Aż miło posłuchać jakie postępy robią wasze, "nasze" dzieciaki!!!

Sara-:-D

ewelcia- oj jak Szymonek poczuje moc słowa "NIE" to dopiero się zacznie

MM- super że mówi mama, bo mój to tylko tatatatatatatata i tak w kółko :confused2:

a ja mam NEWS-a- Szymon raczkuje-.......tylko dlaczego do tyłu :sorry:????

podobno ja tak robiłam.... a jak chce do przodu-to łup na brzuch i się czołga :laugh2: a jak do tyłu-to na raczkach :szok:
 
ATsonia, niedługo ruszy do przodu - czasem dzieci "tak mają" ;-)

Jula "chodzi" przy meblach - normalnie stoi przy kanapie i się przesuwa... jestem w szoku ;-)
 
reklama
Do góry