reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

A nie ma kto Ci wyslac tego Plantexu?
Jesli chcesz to podaj mi adres na prive i ja moj m skoczy na poczte i Ci wysle-zrobie taki maly prezent dla Amelki:-Dniech ma od cioci z BB:-D:-D:-D
Ewelcia dzieki za checi:tak: siostra mi wysle
Mala dzisiaj caly dzien bez kropelek ale niestety musialam dac jej tego czopka tyle ze mialam nadzieje ze efekt bedzie lepszy:-( malo co podzialal do tego mala dzisiaj byla taka marudna ze szok :szok:
No i od wczoraj zaczela znowu wymiotowac:baffled:(a juz byl z tym spokoj..) przed kapiela to az jej nosem polecialo biedna az powietrza nie mogla zlapac a ja myslalam ze dostane zawalu:szok: Zwrocila chyba wszystko z calego dnia.. tyle tego bylo..
Wykapalam ja dzis wczesniej bo tak juz marudzila ze nie mialam pomyslu czym ja zabawic teraz juz powinna spac..
 
reklama
moje malenstwo a nie ma tam takiego proszku zeby zagescic mleko?
ja kiedys dosypywalam jak maly ulewal i pomagal:tak:a teraz juz nie musze bo jest ok:tak:.
Wspolczuje ci.
Moj szymek tez jakis marudny wydaje mi sie ze na zeby bo jak mu smaruje dziasla to przestaje plakac i wyczuwam na dole takie twarde;-).
Wciagnal przed chwila 150ml mleka i lezy na macie i marudzi:baffled:spac mu sie chyba chce ale gdzie tam musi odwalic swoje:baffled:dzis w ciagu dnia spal tylko 1,40min:szok:.

Sara super ze zaszczepili mala.Zobaczysz jak szybko mina te 3tyg i zaczniesz karmic malutka lyzeczka tak jak ja:-D
 
Ja dziś nie dałam kropli i po kapieli było ok :-) Chyba te Sab Simplex zupelnie nie pasują Adzie. Właśnie zasypia :-)

Moje Maleństwo, może faktycznie tak jak napisała ewelcia trzeba by jakoś zagęścić to mleko. Ale łatwo prorokować, moim zdaniem opinie powinien wyraźić lekarz, ale nie taki internetowy a taki normalny z przychodni. Tylko tam u Was to dla tych lekarzy to wszystko jest normalne :baffled:
 
Eve dokladnie tutaj jest wszystko normalne:baffled:
Ewelcia nawet nie wiedzialabym jak o ten zageszczacz zapytac:eek: Niedlugo bede szla na kontrole to zapytam na wlasna reke nie chcialabym nic juz jej dawac (ale mam nadzieje ze do tej pory problem zniknie)
Biedne te moje dziecko .. wiecznie cos:-(
 
U nas w Polsce to jest takie mleko Bebilon dla dzieci z tendencją do ulewania z mączką chleba świętojańskiego czy coś takiego. Jest ono ponoć bardzo gęste.
 
Ja tez daje malej Bebilon ale zwykly i sciagam go z PL bo tutaj go nie ma. Jeszcze mam 6 czy 7 tych duzych opakowan moze jak bede zamawiala nastepne to zapytam czy maja te o ktorych piszesz.
 
a Jula dzisiaj dwa razy rzygnęła (za przeproszeniem) bo sobie łapki do buzi pakuje z wyprostowanymi palcami i odruchy wymiotne ma od tego - nie jestem w stanie upilnować... anoreksja czy jak ;-)
 
a Jula dzisiaj dwa razy rzygnęła (za przeproszeniem) bo sobie łapki do buzi pakuje z wyprostowanymi palcami i odruchy wymiotne ma od tego - nie jestem w stanie upilnować... anoreksja czy jak ;-)

Ola wlasnie dalas mi do myslenia.. moja mala tez wklada raczki do buzki... ale czy od tego az tyle by zwrocila??:eek: i wlasnie nie ulewa od razu po jedzeniu tylko troche pozniej:baffled: Normalnie bledne kolo sama nie wiem..........................
 
reklama
Lencia też pcha łapki do buzi, ale jak narazie nie rzygała przez to.
Moje maleństwo mam nadzieję, że szybko dojdziecie do tego co jest Maleńkiej i będziei mogli jej ulżyć
 
Do góry