reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ja kupilam taka tanią butelkę z zakrętka w supermarkecie i tam trzymam wodę na mleko, dodatkowo stale w podgrzewaczu, żeby tylko przelać wsypać proszek i dać jesc :-)
 
reklama
mały spał od 22.00 do 5 rana :szok::szok::szok:a od 20 ostani raz jadł do 5 normalnie jestem w szoku chyba ta pogoda go tak uspała.
:tak::tak::tak:
 
Mamusia a moj zasnal 0 21:40 a wstal o 6 :szok::szok::szok:
Wczoraj zjadl 440ml mleka i 90ml mleka z kleikiem kukurydzianym.
Kurde moj maluch je sporo wieczorem a rano i w poludnie nie chce:no:.:no:
Cos mialam napisac i zapomnialam:-p
 
U nas nocka też spokojna. Ada zasneła około 21 (byli znajomi i się wszystko przesuneło)i wstała o 6. Przed snem zjadła 90 ml.
 
Myśmy kupili malutkiej w ikei garnuszek w którym gotujemy wodę i potem trzymamy wodę w tym garnku zawsze pod przykryciem. Też podobnie jak moje maleństwo boje się jakiś pyłków i kurzu.
 
A ja mam dwa czajniki elektryczne.
Jeden jest nasz a drugi Szymka.
Zawsze mam w nim wode przegotowana i tylko podgrzewam i robie mleczko.

A juz wiem co mialam napisac:-D
Moj m wczoraj pojechal do Polskiego sklepu po mleko dla malego,a tam babka mowi ze to Nan H.A. jest na zamowienie i kosztuje 10e za 400g,:szok::szok::szok:
Jakie 10e przeciez ostatnio kupowal i kosztowalo 5e:wściekła/y:no ale wczoraj byla inna sprzedawczyni.
Sami juz nie wiedza jak liczyc:wściekła/y:.

Kupil w nastepnym sklepie zwykle Nan 1 bp jak mam placic 10e za mala puszke to ja zbankrutuje:rofl2::crazy:.
Za Aptamil (bebilon) 800g placilam 13e.

Posciel zmienilam,ogarnelam w sypilni i troche w kuchni i zaraz idziemy na dwor bo swieci sloneczko ale slysze ze troszke wieje wiatr:crazy:
 
A u nas dzis pogoda sredniawa,jeszcze nie wiem czy pojdziemy na spacer,bo ciemno sie zrobilo jakby mialo zaraz padac.
No i moja mala wczoraj mnie przerazila.Wchodze z mezem o 1 do sypialni (tam stoi lozeczka z Juli tez),lukam na nia a...jej nie ma!Tzn.bylo ciemno,tylko slaba lampka sie palila wiec tak pomyslalam.Lukam mocniej i patrze a Julek jest pod...przewijakiem:szok:Bo my nie zdejmujemy przewijaka z lozeczka,tylko on sobie caly czas na tym lozku stoi.Pobila wiec swoj rekord "wedrowania po lozku".Malo tego,glowke miala na skraju lozeczka a wiec obrocila sie o 180 stopni i przewedrowala na 2 koniec lozka.No wiec ja wyjelam spod tego przewijaka i polozylam normalnie a ta sie obudzila:eek:No wiec musialam jej dac mleko,zrobilam 90ml,poplakiwala,wiec zrobilam kolejne 30 ml i dopiero zasnela.A wiec zjadla na noc przed pojsciem spac 180ml a za te kilka godzin jeszcze 120 ml-co za zarlok!I z rana o 6tej sie obudzila i znow 180 ml a teraz o 10 juz tylko 120ml.
I chyba bedziemy opuszczac dno lozeczka o 1 stopien nizej.Mala zrywa sie do siadu (ale jeszcze nie siada rzecz jasna!!!)i chyba bezpieczniej bedzie ja sciagnac do dolu.
 
Sara no to nieźle ja bym się też wystraszyła zaraz przypomniała mi się historia jak mi mama opowiadała jak ja zgubiłam się w beciku do chrztu :tak:byłam taka maleńka że spadłam do nóg i mnie widać nie było ważyłam 1750 :-)mama z babcia panika gdzie ja jestem :-D:-D:-D

a u mnie dzis strajk mały pije tylko po 60 ml niestety może ma słabszy dzień i rano znów płakał dałam mu 5 kropelek espumisanu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kolki idźcie precz :crazy:
 
Sara ale akcja chyba bym padła ale wam niespodzianke mała zrobiła a z tym lóżeczkiem to masz racje w końcu mała ponad 3 msc i tylko patrzeć jak będzie sie łapałaszczebelków i próbowała siadać zobaczysz jeszcze niedawno byłyśmy w ciąży a teraz nasze dzieci już próbują siadać ale jazda.Mamusia ty tu kruszynka byłaś czego ty w tym beciku szukałaś co?
 
reklama
Sara ale spryciula z tej Twojej malej:-D
Dobra jest!!!

A Ty mamusia czego szukalas w tym beciku?
Moze Ci skarpetki spadly:-D:-D:-D.
 
Do góry