reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Julek narazie lapie sie namietnie za kolanka i wogole za swoje ubranka:-DNajbardziej maca sie za sukienke-ciagle ja sobie lapie i podwija pod pachy:-)
Stopki poki co oglada z daleka,jak podniesie nozki.

Truda o kurde ale pannica!Czym tym ja tam tak karmisz?Cycem czy czyms jeszcze?Tylko nie mow ze lecisz z cycem/butla jak tylko zaplacze;-)
 
reklama
Ewelcia super ze bedziesz w Polandzie,rozwiejesz sobie wszystkie watpliwosci u naszych lekarzy co do Szymka.Pieluchy powinien moczyc galancie-Juli ma tak ciezkie pieluchy ze ma sens wazenie jej nago bez pieluch i ubranka bo bardzo by wage zawyzaly:-D
A tak to u nas bez zmian,do tego teraz musze zejsc z kompa robic obiad ale powinnam byc poznym popoludniem znow:tak:
 
Sara karmie cycem i ne daje jej jesc jak tylko ryczy nawet powoli do smoka sie przyzwyczaja wiec nawet przez to moze i mniej sie domaga jedzonka no masakra rece wysiadaja:laugh2:
 
Truda23 chyba te Martynki cos w sobie mają moja panna tez tylko na cycu a pulpet z niej jakby co najmniej kebaby jadła w tej chwili waży 6100 urodziła się 2990 i jest prawie miesiąc młodsza od twojej aż boje się pomyslec co to będzie jak będzie w wieku twojej :szok::szok::szok:
 
Truda23 chyba te Martynki cos w sobie mają moja panna tez tylko na cycu a pulpet z niej jakby co najmniej kebaby jadła w tej chwili waży 6100 urodziła się 2990 i jest prawie miesiąc młodsza od twojej aż boje się pomyslec co to będzie jak będzie w wieku twojej :szok::szok::szok:

Maniulka no najwidoczniej co w sobie majato ładnie wazy malutka :tak:
 
dziewczyny wasze Martynki to rosną jak na drożdżach aż pozazdrościć że na piersi tak ładnie na wadze przybywają :tak:
a mój Alanek na sztucznym i tyle nie przybiera a poza tym to taki niejadek jest :-(
 
dziewczyny wasze Martynki to rosną jak na drożdżach aż pozazdrościć że na piersi tak ładnie na wadze przybywają :tak:
a mój Alanek na sztucznym i tyle nie przybiera a poza tym to taki niejadek jest :-(

Avanti moja miala taki okres ze nie chciala jesc naprawde jadla jakby kot naplakal czasem to juz lyzeczka dawalam bo nic nie chciala jesc i ryczala tylko jakies miala kolki bole brzuszka czasem luzne kupki tak od 8 tygodnia do 11tyg pozniej bylo coraz lepiej
 
Dziewczyny te wasze Martynki to zuch-dziewczynki-bija wszelkie rekordy!:-D
A ze sa na samym cycu to juz wogole podziw i brawa dla waszych cycochow ze takie wspaniale mleko produkuja:tak:
No chyba jakies zasypki faktycznie na te faldki bedziecie musialy stosowac juz.
Niesamowite ze te dzieciaczki ktore urodzily sie najmniejsze lub jedne z mniejszych najszybciej pna sie w gore jesli chodzi o wage.
 
reklama
Truda23 a jak radzisz sobie z fałdkami :-)kurcze aż sie boje tych cieplejszych dni,czasmi jest chłodno a w fałdkach zaczerwienienia.Trzeba będzie chyba pudrować :eek:

Jak narazie to jest ok nie mamy problemu ale czasem cos tam sie zbiera takie biale od potu itp to przecieram jej takim robionym kremem z witaminami itp i jest ok -ale wiem jak beda upaly to Maniulka ja tez sie obawiam i jakies pudry zasypki trzeba bedzie stosowac lub jakos czesto wietrzyc


Sara no naprawde te cycki sa kul az nie myslalam ze tak bedzie w ogole myslalam ze szybko zakoncze karmienie hmmm a ostatnio znowu nawal mleczny echhh:-D
 
Do góry