reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Ewelcia ten Twój maluch to robi postępy :tak:Gratulacje. Daj zuchowi buziaka od cioci z BB ;-):-D
 
Nie słuchajcie teściowych mam i życzliwych koleżanek Moja teściowa jak nigdy też zaczyna pogadywać że małemu chyba moje mleko nie starcza więc jej powiedziałam że gdyby nie starczało to nie przybierał by na wadze 1 kg na 3 tygodnie. A mały cały czas wkłada rączki do buzi i ciągnie aż laska i po tym on tak twierdzi a on się ślini jak 150. może go dziąsełka swędzą.
Moj też ssie piąstki, pieluszkę, a ostatnio dorwał się do mojej koszulki nocnej:szok::-D A ślini się niemiłosiernie...hmmm, ciekawe kiedy pierwszy ząbek wyjdzie:-)
 
:angry::angry::angry:jestem przerażona moja Zuzia zrobiła dziś już 3 kupy i to takie galaretowate ze śluzem a przecież jest na cycu i z jednej skrajnosci w druga przechodzi najpierw robiła jedną na kilka dni a terraz.. czy wy też miałyście taki problem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::szok:
 
:angry::angry::angry:jestem przerażona moja Zuzia zrobiła dziś już 3 kupy i to takie galaretowate ze śluzem a przecież jest na cycu i z jednej skrajnosci w druga przechodzi najpierw robiła jedną na kilka dni a terraz.. czy wy też miałyście taki problem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::szok:

a może coś zjadłaś? wiem że śluz w dużych ilościach to nie za dobrze mam nadzieje że w waszym przypadku nie.
Nie napisałaś jakiego koloru jest kupka :baffled:

a u nas od wczoraj (po szczepieniu) stan podgoraczkowy i marudzenie mam nadzieję że szybko minie.
i prawie wszyscy u nas przeziębieni więc nie jest dobrze.
pogoda do bani od wczoraj pada drugi dzień bez spaceru :-(a ma jeszcze padać parę dni chyba szału dostanę a mąż do 19,00 w pracy a po p-racy jeszcze na ogródek :baffled:
Mały pije ten bebilon daję dwie bebilonu i jedna bebiko żeby zapas zużyć .:tak:
 
Sandra też wkłada piąstki do buzi ... jak usypia :tak:
a moja Maja ssie juz nie piastke, a palec...na poczatku nie zwracalam uwagi myslalm ze tak musi byc a tu klops-zostawila piastke i wziela sie za ssanie kciuka.. teraz trafia kciukiem do buzi tak precyzyjnie jak snajper:-D ciagle jej wyjmuje ten palec i probuje wlozyc smoka ale jak BOga kocham konia z rzedem dam temu komu sie to uda. Ni chce smoka i juz:baffled: ma odruch wymiotny, wypluwa i placze. Co ja zrobie jak sie przyzwyczai przeciez jej kciuka nie utne ani nie zwiaze:crazy:
 
Gosia, mój mały też smoka do buzi nie chce brać:wściekła/y: a czego ja nie próbowałam, nawet smoka w glukozie moczyłam i tak dawałam, a on nie chce i już, no bo co mu po smoku jak z niego nic nie leci....:-D
 
reklama
brawo dla Szymka :-)
Jula tez ssie piąstki, oblizuje co ma pod buźką - kołderkę, matę, bluzkę, co popadnie ;-)
byłyśmy dzisiaj na szczepieniu - waży 5.700, skończone 12 tygodni - to chyba trochę mało, ale trudno, najwyżej zacznę ją w nocy budzić, bo ostatnio potrafi spać 6 godzin bez przerwy i może dlatego mało przybiera...
 
Do góry