reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
magdalenka wcale ci Się nie dzwię że dałaś modyfikowane. ale cóż - jak jest to może nie ma się czym przejmowac najwazniejsze, że cyca też dostaje. a tak swoją drogą to często mamy lub tesciowe głoszą te poglądy, że mało mleka, mało kaloryczne itp... bzdury. u mne teściowa podonie choc na szczęście nic sobie wmówić nie dałam a tak swoją drogą to też - ona karmiła sztucznie. 1 dziecko po dwóch tygodniach, 2 po miesiącu... więc co ona wie o karmieniu piersią???:wściekła/y: teraz usiłuje mi wmówić, że po 3 miesiącu to Zu przestanie wystarczać moje mleko i koniecznie trzeba będzie wprowadzić obiadki... tak jest ale na modyfikowanym zykle ale żeby na piersi...????????? masakra
 
Justyna, bo po kropelkach nie przechodzi tak całkowicie, a poprostu mniej boleśnie i szybciej mija, stąd wiemy :-)
 
Nie słuchajcie teściowych mam i życzliwych koleżanek Moja teściowa jak nigdy też zaczyna pogadywać że małemu chyba moje mleko nie starcza więc jej powiedziałam że gdyby nie starczało to nie przybierał by na wadze 1 kg na 3 tygodnie. A mały cały czas wkłada rączki do buzi i ciągnie aż laska i po tym on tak twierdzi a on się ślini jak 150. może go dziąsełka swędzą.
 
Widzę że maluszki biorą żelazo mój Niko też dostawał bo miał anemie i wiecie i ma teraz przebarwione ząbki a brał jak nie miał ani jednego ząbka jeszcze takie śmieszne że tak na ząbki wpływa.Jeżeli chodzi uczulenia to Mikołaj ma chrpstki na brzuszku ale kąpie go codziennie a wy też kąpiecie codziennie maluszki .Moja siostrzenica on pieluch dostała takiego uczulenia że do tej pory jej powraca aż jakieś sprawy grzybicze od pieluch Tesco a moi chłpcy nic i na nich wychowani i na dada z Biedronki po prostu niektóre dzieci są delikatniejsze.
 
no moja też pcha piąstki do buzi... ale jak wyczytałam teraz w książce Zawitkowskiego to naturalne na tym etapie rozwoju. Tak dziecko poznaje świat - najpierw smakowo - i nie koniecznie to ma związek już z potrzebą ssania:-D
 
tzn, że jak przestanie się spinac i pusczać smrodliwe baki to dopiero wtedy moge odstawić te kropelki?? i tak jestem szczęśliwabo u nas kolki pojawiły się dopiero po szczepieniu - 2 tygodnie temu jakieś i szybko dostała kropelki. problemy z kupą sa nadal . tydzień bez kupy. czekamy nadal
 
Wczoraj Anulka ważyła 5700g (ale ważona w poduszce frejki - poduszka to chyba jakieś 300g do odjęcia, niewiem dokładnie bo nie ważyłam). Nadal mamy frejkę, ale lekarz stwierdził, że za 2tygodnie mam zrobić kontrolne usg i wtedy zadecyduje czy już zdejmujemy ją czy jeszcze czekamy.
 
reklama
Mam pytanko do mam które karmią wyłącznie piersią - czy my możemy napić się kawki? Ja do tej pory jeszcze nie próbowałam bo niewiem jakie byłyby efekty tego, ale może któraś z Was już ma za sobą ten pierwszy raz;-)
 
Do góry