reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Ewelcia nie martw sie ja też mam Tadka Niejadka :-:)szok:
dziś do tej godziny zjadł dopiero 500ml i tylko jeszcze jedno karmienie będzie po kapieli to zje może 90ml w co wątpie :eek:
 
No a u mnie 320ml i bedzie moze jeszcze 2 jedno po 19 zje moze 60ml i potem po 21 albo przed 22 i zje moze 100ml albo 120ml tak jak wczoraj i wyjdzie ze zjadl jakies 500ml a jak ominie to karmienie po 19 tak jak wczoraj to wyjdzie 440ml:rofl2::wściekła/y::rofl2:

a malo tego to bardzo malo sika,pampersy prawie suche.
Dzis zmienialam 3razy.
Jeden z calej nocy byl taki jak by mial na sobie z 1h,potem to samo.
Juz sama nie wiem co mu jest co mam robic i wogole,mam dosc tego ze nie moge mu pomoc ze nie moge isc do normalnego lekarza ktory da mi skierowanie na wszystkie mozliwe badania.
 
dziś mam czas tylko o sobie napisać:-(
no to mam problem bo pierwszy raz Oliwier się pręży na kupę (4 dzien bez kupy ale u niego to tak normalnie, tyle ze sie nie prezył wczesniej) i nie może zrobić chyba:eek:
Próbowałam termometru i troche kminku dałam ale dalej nie ma, tyle ze juz tak sie nie prezy strasznie, nie płacze tez wcale przy tym.

Może ja niewłasciwie tym termometrem operuje? Jak mam nim kręcic?? Samą ta końcówke metalową sie wkłada?
Please pomóżcie:-(
 
Madzik sama ta koncowka ruszaj nia w gore w dol w boki tak przyciskaj jakby do "scianek" ;p Uzyj duzo oliwki zeby wleciala do pypy to go napewno ruszy.. nam czasem pomagalo chociaz nie zawsze teraz na szczescie nie mamy takiej potrzeby.. ;)
 
dzięki dziewczyny:tak: może za delikatnie kręciłam i za malo oliwki?:eek:
teraz Oliwier lezy w lozeczku i prawie usypia;-) amamusia po necie buszuje:-D
Ewelcia ale Ty sie nazamartwiasz:-( mam nadzieje ze Szymus dostanie paszport i przylecicie do PL:-( bo tamci lekarze to jacys nienormalni sa.:wściekła/y: nawet nie masz do kogo sie zwrócić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sie tak dzisiaj naczytalam o Waszym usypianiu i postanowilam codziennie robic tak samo jak dzis:tak: czyli kapiel jedzonko ( niestety wiginala mi sie tak i plakala ze musialam ja troszke pobujac az sie uspokoi ) pozniej jak byla juz spokojna odlozylam ja do lozeczka i wlaczylam karuzelke zanim przestala grac mala juz spala:szok::-) Mam nadzieje ze bedzie tak zawsze:tak: Dzis wyjatkowo kapalam Amelke przed 20 (zawsze przed 19) ale to dlatego ze obudzila sie po 18 i jakbym ja od razu wykapala i polozyla spac to napewno niezanelaby a tak to sie udalo (chyba cudem:-p)
Dzisiaj wogole jakis wyjatkowy dzien zawsze je max po 100ml i tak co 2-2.5 godz. a dzis jadla co 3h czasem dluzej po 130ml a dwa razy chciala jeszcze dokladke (rano tylko o 6.00 50ml i po 7.00 100ml)
Gdyby nie ten brzuszek to byloby wogole super a tak to niestety czesto przy jedzeniu sie wygina i placze.. Daje jej caly czas sab-simlex (po nim troche mniej) wiecie moze co jest dobre na bol brzuszka (wzdecia)

(Odpukac wszystko;-)) bo zawsze jak sie pochwale to na tym sie konczy:crazy:

Wlasnie!!!!

Wiecie jak sprawdzic czy dziecko ma wzdecia???
Mojej kolezance lekarka to powiedziala jak jej synek mial problemy z brzuszkem..
Napisze moze komus sie przyda ta wiedza;-)(choc nie zycze aby sie sprawdzilo..) u nas niestety sie sprawdza...:-(

Przykladasz dlon do brzuszka.. dwoma palcami od drugiej reki(wew. strona) pukasz w palce dloni przylozonej do brzuszka jezeli jest takie echo tzn ze malenstwo ma wzdecia..

Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam;-)
 
Do góry