reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

A jak poznajesz że Nadie to swędzi?
Ja juz sama nie wiem czy to od proszku czy to od czego:eek:?

Madzik mi sie wydaje ze ja to swedzi albo boli bo od dwóch dni szaleje, spi i ja cos wybudza i płacze histerycznie i nie mozna jej uspokoic, wygina sie strasznie. Nawet noszenie na rekach nie pomaga:baffled: a zawsze na rekach to od razu był spokój cokolwiek by sie nie działo. dzis to samo:baffled: szkoda mi jej. Jak sie nie polepszy do soboty to dzwonie i ide w sob do dermatologa niech zobaczy co to jest bo my 8 czerwca wyjezdzamy na tydzien w góry i boje sie jechac jesli jej cos by dolegało bo jak bedzie tak płakała to nas jeszcze pogonia z pensjonatu:-D
 
reklama
No właśnie to problem z tym odciąganiem. Bo weź odciagnij mleko jak niedawno karmiłaś :sorry::sorry: przecież to nie było by czego odciagac, i na 1 porcje musiała bym pewnie caly dzien chodzic z laktatorem .... a czas kiedy mała śpi i mam chwile wolnego wole wykorzystac inaczej niz na odciaganie mleka;-):-p
 
no i po 2 szczepieniu mały płakał że aż go było słychać ho ho a ludzie co byli po nas wystraszeni na maxa.
Przytył 160 g w 9 dni więc przynajmniej coś.Waży 5820 g
Pediatra stwierdziła że napewno Bebilon jest lepszym mlekiem od Bebika i jak chce to mam przejść na nie.
Tzw mleko z górnej półki .
Kupiłam jedną puszkę i za parę dni przejdziemy no jak małemu zasmakuje oczywiście.
Kupki jak nie są twarde to jest oki a mały ma najprawdopodobniej kolki że tak płacze.
Przepisała debridat który stymuluje prace jelit.
Po szczepieniu mały jest strasznie niespokojny już mu dałam nawet NUROFEN biedaczek tak płakał że było mi go bardzo żal.
jak porównywałam etykiety bebika do bebilona to niczym się znacznie nie różnią w bebilonie jest więcej ryboflawiny no i jest ten immunofortis a w bebiku go nie ma .
Na ile dni wam starcza taka puszka 800 g?
 
mamusia nie oczekiwałabym cudów po debridacie. Choć może u was bedzie inaczej.Używaliśmy przez 2 miesiące i nie powiem żeby efekty były zadawalające. Przerzucam się dziś na Infacol zobaczymy,,,,
 
U nas Espumisan najlepiej się sprawdził, chociaż mam w domu i Infacol i Sam Simplex i Dicoflor :-) A i jeszcze czopki Viburcol sa super i szybko działają :tak:

Ta duża puszka Bebilonu starcza mi na również na około 7-8 dni.
 
reklama
a skad wiecie, że kolki sie kończą jak dajecie kropelki dzieciom??

Sara ja bym odpuściła tą morfologię. Julita jest chyba za mala na takie przeżycia a chyba nie masz sie czym martwić.

Ewelcia - super że Szymek znów zajada.

Nika = pewnie szkoda Ci malucha? na pewno szybko upoacie sie z kłopotami

mamusia = 3 dni to dla mnie byłby sukces. mała przestała sie wyprózniać i za pierwszym razem po 7 dniach nie wytrzymałam i dalam jej czopek. teraz znowu 7 dni i nic...:no: na razie poczekam z tym czopkiem jeszcze. może sama sobie poradzi.:eek:

u mnie wydaje mi się, że działa esputicon - innych nie próbowałam.

acha i jeszcze coś.przypomniałam sobie jak na zajęciach w szkole rodzenia babeczka mowiła o wysypkach... mówiła, że zna take przypadki że dzieciaki wysypuje i nie wiadomo od czego. że lekarze każą eliminować coś z diety, prac w różnych proszkach zmieniac mleka itd. a mamom karmiącym w koncu przejsc na mieszanki... a podobno wiele dzieci ma ucezlenie na składnik żelu pieluch jednorazowych. i że na pupie tego uczulenia nie ma a właśnie pojawia sie gdzie indziej i dlatego jest mylące. ale nie wiem czy mówiła tak dlatego, żeby zachwalić pieluszki ekologiczne czy naprawde tak jest. w każdym razie jak już nic nie pomoże to możecie sprawdzić czy to to.
 
Do góry