reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ja napocztku mialam Huggisy i wydawalo by sie ze wszystko ok,ale jak kupilam paczke pampersow to zobaczylam roznice:tak::tak::tak:potem Angela taz mi przywiozla 2paczki pampersow i teraz tylko tych uzywamy:tak::tak::tak:
 
reklama
Kitki, to mleko o które pytasz jest też dostępne normalnie w sklepie. Wiem bo sama je kupuję. Kupy faktycznie po nim dobre i jakoś nie zauważyłam tych problemów z brzuszkiem (oprócz incydentu z kukurydzą). Jedyny problem może być taki że dziurka smoczka 1 przeznaczonego dla dzieci 0-3 m-ce może być za mała, by to melko przepływało, bo jest zageszczone. My kupiliśmy nowy smoczek 2 i jest oki.

My zaraz udajemy się na spacerek, tylko mała musi wstać i coś przekąsić (moje mleczko już na nią czeka):-)
 
My we wtorek do pediatry, to ją ładnie zmierzą i zważą:-) Póki co moje ręce czują że napewno przybrała. 1,5 tyg temu wazyła już prawie 4 kg (dokładnie 3960 g). Waga urodzeniowa 3790 g, jak wychodziłysmy ze szpitala (po 11 dniach) 3700 g.
 
hehe dostalam list ze mam sie zglosic 31marca2009 na godzine 14.45 do Health Service...........na B.C.G Vaccine(gruzlice)hehe dobre jak dzis jest 3kwietnia:-D:-D:-D:-D.
A szymek byl szczepiony juz w szpitalu w 2dobie.
ah i jeszcze mam potwierdzic przybycie,a jesli juz byl zaszczepiony mam zxadzwonic i im powiedziec to inne dziecko wskoczy na jego miejsce:-D:-D:-D.

musiala poczta zaszwankowac bo data wyslania jest 24marzec,albo nie wiem co sie stalo koperta byla zaklejona tasma klejaca:angry:
 
My na spacerek wyszlysmy na drugi dzien po wyjsciu ze szpitala czyli w trzeciej dobie Amelki:-)
A co do pieluszek to tez uzywam Pampersa probowalam jeszcze Libero ale nie ma co nawet porownywac;-)
Mam pytanie czy wasze dzieciaczki tez tak lubia byc noszone na rekach??? bo ja mam taki problem ze nawet do toalety czasem nie moge wyjsc ani mleka sciagnac bo jest taki placz ze szkoda gadac... boje sie ze z czasem kiedy bedzie spala tylko troszke w dzien pozostaly czas bede musiala miec ja na rekach:eek:
I tak juz przyzwyczailam ja ze spi z nami a nie w lozeczku:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: chyba jestem jedyna na forum ktora tak zrobila:zawstydzona/y:
ale jakos balam sie klasc ja na noc do lozeczka mialam glupie mysli ze sie zakrztusi..itp:-(
I jeszcze jedno czy te mleko bebilon1 ma taki sam smak jak bebilon antykolkowy ??? czy troszke sie rozni??
 
Moje maleństwo nie jesteś sama ze mną Oliwier też śpi (sama nie umiem uwirzyć żę wygrał )
Obydwie córki też próbowały tego manewru ale się nie dałam a teraz nie wiem jak go odzwyczaić.
Do tego budzi siostry.
I mamy przechlapane kolki zacxzęły się na dobre wieczorem zaczyna się atak wczoraj jhuż daliśmy kropelki nie wiem czy poskutkowało bo wiadomo po jednej dawce to chyba nie bardzo możliwe.
Szlag mnie trafia bo myślałam że teraz będzie inaczej.
Nie mam kompletnie czasu na forum (sorki) ale taka piekna pogoda to trzeba korzystać a potem to już nie udaje się siadać przed komp bo mały się domaga towarzystwa.:-D:-D:-D
Trzymajcie się dziewczynki i maluszki.:-D:-D:-D

aha na spacerku mały spał mi 3 godziny żeby tak było w nocy :tak:
 
reklama
Moje malenstwo ja właśnie sobie czytam forum, a córeczkę mam w rożku na ręce :-D boje się ze jak ja położe do łóżeczka to się obudzi, a przy okazji meza ktory wlasnie odsypia wczorajsze wstawanie i dzien w pracy. hehe przed chwila jak bylam w toalecie to wzielam małą ze sobą :-D. W dzień odwiedził ją pra pra dziadek :-).
 
Do góry