reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Sara moj marimer tez nie byl wcale tanszy tez kosztowal okolo 30zl(nie pamietam dokladnie) a gruszka o wiele tansza:-).
wyprobujemy gruche hehe
Kazdy chwalil te aspiratory a tu widac ze nie zabardzo sie sprawdzaja,ilez to trzeba ciagnac hehe
 
reklama
Ja też mam wypróbowaną(przy drugiej córce) i gruszkę i ten aspirator (już nawet nie pamiętam jakiej firmy.
i GRUCHA o wiele lepsza.
KITKI kup sobie koper włoski do zaparzania w aptece.
i pij go powinno być lepiej (chodź nie na każde dziecko to działa.
Można też zjeść parę ziarenek kminku.
Ja dziś zjadłam gulasz ale więcej go gotowałam niż smażyłam.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.:crazy:
 
Julita dzis w nocy do grzecznych nie nalezala.Budzila sie na jedzenie zamiast 2 razy jak co noc to az 4 razy!Ona je jak najeta - w nocy dostaje sztuczne mleko wiec 4 butle zmlocila miedzy godz 1 a 6.Niestety jestem przez to niewyspana:-(I troche jakby katar miala.Kilka gilow jej wyciagnelam grucha,ale potem z rana o 8 przy cycu niezle sapala.Teraz spi jak susel i oddycha cicho wiec moze jej troche ten katarek przeszedl.Kurcze byc moze ze spacerami przesadzilam-wczoraj bylysmy na 1,5h ale bylo slonce i 6 stopni.
Aha,wg mnie wczoraj czyli 14.03.2009 Julita swiadomie sie do mnie po raz pierwszy usmiechnela.Glowy nie dam czy swiadomie ale tak to wygladalo_Odbijalam ja na raminiu po jedzeniu,zastekala wiec ja wzielam przed swoja twarz,ona sie kilka sekund wpatrywala we mnie i nagle rozbrajajaco blysnela dziaselkami na kilka sekund :-))) Tak to strzelala wczesniej usmiechy,ale ten wygladal na celowy i kontrolowany.Zobaczymy dalej czy powtorzy bo jak nie to znaczy ze byl to tylko grymas miesni twarzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzieki Dziewczyny, kupie herbatke HIPPa koperkowa - ja nie karmie jej cyem bo nie chce jesc, sciagam laktatorem pokarm i karmie butla, czasem tez daje jej sztuczne mleko (nie zawsze starcza mi mojego pokarm dla małej, a czasem poprostu nie mam kiedy go sciagnac:zawstydzona/y:) Wiec ja ma czkawke to nie zawsze mam co jej podac, a nie chce jej ciagle dawac tego sztucznego
 
Kitki a byłaś w poradni laktacyjnej? może źle ją przystawiasz do piersi. ? Jeśli nie byłaś to cię będę namawiać na taką wizytę, mi przy pierwszym dziecku panie w poradni bardzo pomogły i choć wizyta była płatna to i tak się opłaca, bo na sztuczne mleko wydałabym dużo więcej, a tak młoda ciągneła cyca przez półtora roku i w ogóle mi nie chorowała. Naprawdę warto skorzystać z takiej porady :tak::tak::tak::tak:
 
Sara u mnie bylo to samo przez 3noce,ale potem synek mial kolki przez 3dni albo kupy nie mogl zrobic i plakal w dzien wiec nie spal.
2 noce juz spi ladnie.
Wczoraj zasnal po 23 i obudzil sie dopiero po 4rano potem zasnal o 5 i wstal po 8,pierwszy raz mu sie tak zdarzylo ze spal prawie 5h bez budzenia:-)
Moze to nie katar tylko kozy jej sie zebraly podobno u maluchow to norma.
Jejku jak ja czekam na taki pierwszy kontrolowanu juz usmiech:-)mam nadzieje ze juz nie dlugo bo Szymus juz ma 4tyg:-):-):-)
 
Kitki a byłaś w poradni laktacyjnej? może źle ją przystawiasz do piersi. ? Jeśli nie byłaś to cię będę namawiać na taką wizytę, mi przy pierwszym dziecku panie w poradni bardzo pomogły i choć wizyta była płatna to i tak się opłaca, bo na sztuczne mleko wydałabym dużo więcej, a tak młoda ciągneła cyca przez półtora roku i w ogóle mi nie chorowała. Naprawdę warto skorzystać z takiej porady :tak::tak::tak::tak:
Byłam w poradni jeszcze jak byłam w szpitalu i dodatkowo w ubiegły piątek ale nic to nie dało, panie od laktacji rozkładają ręce, nie wiedzą czemu nie chce ssac, odruch ssania ma prawidłowy, butle ciągnie dobrze, jak złapie to nie da sie wyjąc:tak: a cyca nie chce. No coż pozostaje mi odciąganie pokarmu choć przyznam ze mało to wygodne i zajmuje sporo czasu
 
Ewelcia wlasnie dzis po tej zartej nocy Julita ani jedenj kupy przez caly dzien nie zrobila-mam sie martwic?:baffled::-(
Usmiech-dzis sie juz nie usmiechnela mimo ze ja prowokowalam,szkoda:dry:
No i udala sie dzis kapiel bez zadnego placzu.Stekala jedynie podczas ubierania po kapieli.
 
Sara u mnie to samo maly dzis kupy jeszcze nie zrobil:baffled::confused2:mam nadzieje ze zrobi,teraz spi.
Podobno moze sie tak zdarzyc ze dzidzia moze kupe zrobic raz na dwa dni i nie trzeba se tym martwic.
U mnie byl problem przez 3 dni(placz i prezenie) i masowalam mu brzuszek,przykladalam goraca pieluche i kladlam go na plecach i trzymajac za nozki uginalam je.
Za chwile byla kupa,potem za jakis czas nastepna,a ja bylam dumna ze "zrobilismy kupe":-D:-D:-D i ze wiedzialam jak synkowi pomoc:-D
robilam to na przemian z masowaniem i okladaniem pieluchy.

Moj tez byl grzeczny przy kapaniu tylko jak go wyciagalam to troszke plakal.
 
reklama
Do góry